Filtry aktualności

Aktualności z rynku

Czy kurierem można wysłać materac?

Czy kurierem można wysłać materac?

Opublikowano: 2017-04-20 Autor: PogotowiePaczkowe.pl - tani kurier do zadań specjalnych
Kurierem nadajemy paczki, meble, sprzęt AGD czy RTV. Zdarza się również, że musimy wysłać materac i wtedy zaczynają pojawiać się problemy: Jak go zapakować, jak zmierzyć i zważyć oraz jak zabezpieczyć? Dowiedz się jak wysłać materac kurierem dzięki ofercie PogotowiaPaczkowego.
czytaj dalej
Szybkie przesyłki lotnicze TNT

Szybkie przesyłki lotnicze TNT

Opublikowano: 2017-04-04 Autor: FlyPak.pl przesyłki międzynarodowe
Dla osób, które współpracują z firmami zagranicznymi i wysyłają do nich przesyłki, jednym z najlepszych sposobów na dostarczanie paczek, są szybkie przesyłki lotnicze. Korzystając z oferty jaką przygotował FlyPak.pl na przesyłki lotnicze TNT, zobaczysz całkowitą cenę transportu paczki oraz koperty zagranicznej. Należy pamiętać, że jest ona uzależniona od wagi i...
czytaj dalej
Naprawdę tanie palety (od 125zł netto)

Naprawdę tanie palety (od 125zł netto)

Opublikowano: 2017-04-03 Autor: PogotowiePaczkowe.pl - tani kurier do zadań specjalnych
Jeśli poszukujesz sprawdzonego brokera do wysyłki tanich palet u solidnego brokera zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.pogotowiepaczkowe.pl.
Cena wysyłki palety już od 125 zł netto - to nie promocja! Mamy tak dobre ceny dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej ilości wysyłek jaką wysyłamy. Potrzebujesz sprawdzonego i solidnego brokera do zadań specjalnych? Sprawdź nas!
czytaj dalej

Przesyłki za pobraniem na eBOX24.pl

Opublikowano: 2017-03-27 Autor: eBOX24.pl
Wraz z rosnącą popularnością sklepów internetowych, serwisów aukcyjnych czy ogłoszeniowych wzrasta również ilość wysyłanych przesyłek kurierskich. Jedną z najbardziej popularnych opcji dodatkowych wybieranych przez klientów jest wysyłka za pobraniem. Przesyłka pobraniowa wielu osobom zapewnia poczucie bezpieczeństwa, dlatego eBOX24 daje gwarancję zwrotu...
czytaj dalej
EUROPAKA w pełni dostępna na urządzeniach mobilnych !

EUROPAKA w pełni dostępna na urządzeniach mobilnych !

Opublikowano: 2017-03-22 Autor: EUROPAKA - go global!
Od dziś nasz serwis europaka.pl jest w pełni dostosowana do składania zamówień na urządzeniach mobilnych - zamów kuriera przez swój smartphone, tablet, komputer czy laptop! Dla EUROPAKI brak różnicy:) Wygodnie, szybko i sprawnie. Zapraszamy!!!
czytaj dalej
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9