Filtry aktualności

Aktualności z rynku

Wielka obniżka cen palet i niestandardowych przesyłek

Wielka obniżka cen palet i niestandardowych przesyłek

Opublikowano: 2017-04-27 Autor: PogotowiePaczkowe.pl - tani kurier do zadań specjalnych
Wielka obniżka cen wszystkich przesyłek paletowych oraz niestandardowych. Nowe niższe ceny dla wszystkich wysyłających dłużyce, dla wysyłających przesyłki gabarytowe, dla osób przesyłających części samochodowe jak koła, felgi, opony, maski czy silniki.Zobacz co nowego w cenniku tanich palet Pogotowia Paczkowego.
czytaj dalej
Kod rabatowy na przesyłki zagraniczne

Kod rabatowy na przesyłki zagraniczne

Opublikowano: 2017-04-26 Autor: FlyPak.pl - tanie przesyłki międzynarodowe
Planujesz wysyłkę za granicę? Idealny moment aby skorzystać z naszej promocji -10%. Kod promocyjny: ZKSTART (do wprowadzenia w koszyku po dodaniu przesyłki) obniży o 10% wartość Twojego zamówienia niezależnie od ilości paczek jakie chcesz wysłać. Jeśli wysyłasz często lub niestandardowe towary zapraszamy do kontaktu - przedstawimy specjalną ofertę.
czytaj dalej
Czy kurierem można wysłać materac?

Czy kurierem można wysłać materac?

Opublikowano: 2017-04-20 Autor: PogotowiePaczkowe.pl - tani kurier do zadań specjalnych
Kurierem nadajemy paczki, meble, sprzęt AGD czy RTV. Zdarza się również, że musimy wysłać materac i wtedy zaczynają pojawiać się problemy: Jak go zapakować, jak zmierzyć i zważyć oraz jak zabezpieczyć? Dowiedz się jak wysłać materac kurierem dzięki ofercie PogotowiaPaczkowego.
czytaj dalej
Szybkie przesyłki lotnicze TNT

Szybkie przesyłki lotnicze TNT

Opublikowano: 2017-04-04 Autor: FlyPak.pl - tanie przesyłki międzynarodowe
Dla osób, które współpracują z firmami zagranicznymi i wysyłają do nich przesyłki, jednym z najlepszych sposobów na dostarczanie paczek, są szybkie przesyłki lotnicze. Korzystając z oferty jaką przygotował FlyPak.pl na przesyłki lotnicze TNT, zobaczysz całkowitą cenę transportu paczki oraz koperty zagranicznej. Należy pamiętać, że jest ona uzależniona od wagi i...
czytaj dalej
Naprawdę tanie palety (od 125zł netto)

Naprawdę tanie palety (od 125zł netto)

Opublikowano: 2017-04-03 Autor: PogotowiePaczkowe.pl - tani kurier do zadań specjalnych
Jeśli poszukujesz sprawdzonego brokera do wysyłki tanich palet u solidnego brokera zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.pogotowiepaczkowe.pl.
Cena wysyłki palety już od 125 zł netto - to nie promocja! Mamy tak dobre ceny dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej ilości wysyłek jaką wysyłamy. Potrzebujesz sprawdzonego i solidnego brokera do zadań specjalnych? Sprawdź nas!
czytaj dalej
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9