Filtry aktualności

Aktualności z rynku

Transport Chiny-Polska

Transport Chiny-Polska

Opublikowano: 2017-07-06 Autor: BrokerKurier.pl - Wysyłaj Bezpiecznie Kurierem
Coraz większą popularnością cieszą się zakupy w sieci. Klientów przyciągają również sklepy internetowe w Chinach. Z Chin do Polski przysyłane są przede wszystkim produkty wysoko przetworzone oraz elektronika jak na przykład komputery, telefony czy odzież. Przeczytaj więcej na temat Transportu z Chin do Polski.
Zamawiaj kuriera z komórki i tabletu

Zamawiaj kuriera z komórki i tabletu

Opublikowano: 2017-07-06 Autor: eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier
Witryna Ebox24 jest w pełni mobilna - dzięki temu kuriera można zamówić korzystając z telefonu lub tabletu. Szybko i wygodnie. Gdziekolwiek jesteś masz łatwy dostęp do formularza wyceny przesyłek.
GLS uruchamia usługę międzynarodowego zwrotu towarów

GLS uruchamia usługę międzynarodowego zwrotu towarów

Opublikowano: 2017-06-30
Amsterdam, 20 czerwca 2017. Usługa firmy kurierskiej GLS ShopReturnService jest teraz dostępna dla przesyłek międzynarodowych w siedmiu krajach. W rezultacie produkty zakupione w zagranicznych sklepach internetowych mogą zostać zwrócone w szybki i bardzo wygodny sposób.  Usługa ShopReturnService znajdująca się w ofercie GLS łączy Austrię, Belgię, Danię, Niemcy,...
Platforma kurierska

Platforma kurierska

Opublikowano: 2017-06-27 Autor: eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier
Niezależnie od tego, czy prowadzimy sklep internetowy, wysyłamy paczki biznesowe, czy też zdarza się nam szukać przewoźnika do prywatnej przesyłki, zawsze najpierw mamy do czynienia z platformą kurierską. Jest to bardzo proste rozwiązanie, które prowadzi nas przez wszystkie elementy zamawiania kuriera.Czym jest dokładniej platforma kurierska dowiesz się z poradnika Platforma...
Jak przygotować przesyłkę i ją nadać (5 prostych kroków)

Jak przygotować przesyłkę i ją nadać (5 prostych kroków)

Opublikowano: 2017-06-22 Autor: BrokerKurier.pl - Wysyłaj Bezpiecznie Kurierem
Dla sprawniejszego korzystania z serwisu BrokerKurier.pl przygotowaliśmy dla Państwa instrukcję zamawiania kuriera zawierającą 5 prostych kroków. Ponadto w każdym kroku dodaliśmy uwagi, które ułatwią cały proces. Zachęcamy do zapoznania się z naszą Instrukcją zamawiania kuriera.
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13