TanszyKurier.pl
wyślij wiadomość

TanszyKurier.pl

Miejsce w rankingu:


Puszczy Solskiej 1/60
01-390 Warszawa
www.tanszykurier.pl
tel.:512746547


Obsługuje:
UPS Express Saver Export
DPD Classic Export
DHL
K-EX
DPD CLASSIC
regulamin cennik Zamów kuriera

O firmie

Serwis Tańszy Kurier powstał aby każdy miał dostęp do najtańszych przesyłek na rynku. Zapewniamy Ci pełną automatyzację procesu zamawiania kuriera. W przypadku tanich paczek UPS możesz zamówić kuriera z określeniem godziny odbioru.

Bardzo szybki zwrot pieniędzy z pobrań. Nawet w 3 dni robocze od dnia dostawy. Bezpośredni zwrot pobrań w przypadku przewoźnika K-EX.

Szybkie reakcje na potrzeby klientów. Obsługa mailowa poprzez formularze kontaktowe jak również telefoniczna w godzinach od 8:00 do 16:00.

 

Zapraszamy do współpracy

Ostatnio dodane aktualności

Import paczek w TanszyKurier.pl

Opublikowano: 2014-03-22 Autor: TanszyKurier.pl
Zapraszamy do sprawdzenia oferty importowej w naszym serwisie. Oferujemy import z krajów europejskich z rabatem 75% w stosunku do cennika standardowego. Wycena i zamawianie kuriera jest zautomatyzowane i działa tak samo jak w przypadku przesyłek krajowych i eksportowych. TanszyKurier.pl to wysoka jakość usług i współpraca z najlepszymi firmami przewozowymi na świecie.TanszyKurier.pl
czytaj dalej
Paczki zagraniczne od 45,00 PLN

Paczki zagraniczne od 45,00 PLN

Opublikowano: 2013-07-04 Autor: TanszyKurier.pl
Zapraszamy do sprawdzenia oferty przesyłek międzynarodowych. Ceny od 45,00 PLN netto za kopertę do Niemiec. Cała UE do 30 kg za 100,00 PLN netto. Zapraszamy do skorzystania z taniej oferty przesyłek zagranicznych.Sprawdź na www.tanszykurier.pl TanszyKurier.pl
czytaj dalej