Partnerzy

Broker SystemBrokerSystem.pl - Profesjonalne oprogramowanie brokera kurierskiego. Posiada rozbudowane narzędzia do prowadzenia platformy logistycznej zajmującej się pośrednictwem w sprzedaży usług kurierskich i transportowych. BrokerSystem.pl jest zintegrowany z naszą porównywarką co pozwala na uproszczenie procesu porównania ofert kurierskich i zamówieniu kuriera na stronie brokera kurierskiego. 

 

 

 

 

Cloud ShippingCloudShipping.pl - Porównywarka usług kurierskich dla osób indywidualnych i biznesu skoncentrowanego na sprzedaży na portalach aukcyjnych takich jak Allegro, Świstak i Ebay. Ponadto pozwala na porównania własnych kontraktów kurierskich z ofertami brokerów oraz na sprawne zarządzanie wysyłkami w oparciu o umowy zawarte z firmami kurierskimi. Umożliwia przeniesienie wszystkich umów z kurierami i wysyłanie przesyłek z jednego systemu.

 

 

 

 

Transferuj

 

Transferuj.pl - Profesjonalny system płatności internetowych. Jako oficjalny partner sugerujemy wykorzystanie systemu płatności w Państwa sklepie internetowym. Nie zwlekaj załóż konto z niższą prowizją od transakcji.