Filtry aktualności

Części samochodowe - jak zapakować zderzak do wysyłki kurierem

Autor:
Części samochodowe - jak zapakować zderzak do wysyłki kurierem

Chcesz wysłać kurierem zderzak samochodowy? Serwis kurierski Tania-Paczka umożliwia  wysyłkę kurierem części samochodowych, takich jak zderzak, maska, drzwi, czy błotnik. W naszej ofercie znajdziesz kilka firm kurierskich umożliwiających transport takich przesyłek.

 

Kurier GEIS

Zdajemy sobie sprawę, iż zapakowanie zderzaka samochodowego w karton może stanowić nie lada problem, dlatego też oferujemy naszym Klientom możliwość wysyłki części samochodowych takich jak zderzak maska, maska samochodowa, drzwi samochodowe.

Zderzak nie musi być zapakowany w karton i stanowić prostopadłościanu. Przesyłkę należy zabezpieczyć, tak aby nie uległa uszkodzeniu lub porysowaniu w trakcie transportu np. owijając folią bąbelkową, kartonami i folią stretch. Tak zapakowana przesyłka jest gotowa do transportu. 

Koszt wysyłki zderzaka samochodowego kurierem to 109 zł.  Chcąc zapoznać się z dokładną ceną wysyłki zderzaka samochodowego zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

 

Kurier AMBRO EXPRESS

Dzięki naszej współpracy z przewoźnikiem Ambro Express umożliwiamy wysyłkę wszelkich przesyłek gabarytowych, w tym części blacharskich tj. maski samochodowej, zderzaka, drzwi samochodowych.  

Wybierając naszego kuriera Ambro Express, nie trzeba pakować przesyłki w karton o kształcie prostopadłościanu. Wystarczy zabezpieczyć przesyłkę przed uszkodzeniem i zamówić kuriera.

 

Ile kosztuje wysyłka części samochodowych

Jeżeli masz do wysłania inne części samochodowe zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym zagadnienia: ile kosztuje wysyłka cześci.

Oferta ta jest idealna dla mechaników oraz osób zajmujących się sprzedażą części motoryzacyjnych.

 

Kurier DHL

Firma DHL umożliwia przewóz zderzaka samochodowego i innych części blacharskich. Koniecznym warunkiem nadania przesyłki jest zapakowanie jej w karton, tak aby po zapakowaniu stanowiła prostopadłościan, czyli karton o równych bokach. W przeciwnym razie kurier przyjeżdżając po przesyłkę może odmówić jej odbioru.

W DHL szerokość przesyłki wraz z opakowaniem nie może przekroczyć 200 cm a suma 3 boków, czyli szerokość  + wysokość  + długość,  nie może przekroczyć  300 cm. Maksymalna waga jednej przesyłki  to 31,5 kg.Sprawdź cenę

 

Dzięki serwisowi do zamawiania kuriera Tania-paczka.net wysyłka części samochodowych i gabarytowych to już nie problem. Dzięki naszej ofercie możecie Państwo wysłać kurierem maskę samochodową, zderzak, drzwi, koła, opony czy tez klapę tylną bagażnika.

Mamy świadomość jak w dzisiejszych czasach ciężko zlecić nadanie takich przesyłek, zatem nasza oferta kierowana jest zarówno do oso fizycznych jak i do firm, czyli mechaników, zakładów blacharskich, sklepów z częściami motoryzacyjnymi.

 

 

Może Cię zainteresować: