Filtry aktualności

Jak tanio wysłać kurierem maskę samochodową?

Autor:
Jak tanio wysłać kurierem maskę samochodową?

Jak tanio wysłać kurierem maskę samochodową?

 

Na dzień dzisiejszy główny problem na rynku kurierskim sprawia wysyłka części samochodowych z kategorii „części blacharskie”. Zdecydowana większość firm kurierskich zrezygnowała z transportu takich przesyłek. W odpowiedzi na wiele zapytań dotyczących możliwości wysyłki maski samochodowej, zderzaka samochodowego czy tez drzwi samochodowych firma kurierska iPaka.pl przygotowała ofertę na przewóz takich przedmiotów. Umożliwiamy wysyłkę maski samochodowej za pośrednictwem trzech przewoźników. 

 

1. Kurier GEIS

Konieczne jest  odpowiednie przygotowanie maski na czas transportu. Rogi maski, elementy lakiernicze zabezpieczyć należy za pomocą tektury, gąbki, kartonów, folii bąbelkowej i folii stretch, tak aby nasza przesyłka nie uległa obtarciom, wgnieceniom czy zarysowaniem w czasie transportu. Koszt wysyłki maski samochodowej  kurierem to 109 zł (Cennik). Czas doręczenia to 1-2 dni robocze na terenie całego kraju.

 


2. Kurier AMBRO EXPRESS

Dzięki naszej współpracy z przewoźnikiem Ambro Express umożliwiamy naszym Klientom wysyłkę maski samochodowej, zderzaka, drzwi samochodowych bez konieczności specjalnego pakowania. Wystarczy zabezpieczyć przesyłkę przed uszkodzeniem i zamówić kuriera. 

 

 

3. Kurier DHL

 

Aby nadać maskę samochodową za pośrednictwem kuriera DHL, szerokość przesyłki wraz z opakowaniem nie może  przekroczyć 200 cm a suma boków (szer. + dł. + wys.) 300 cm. Maksymalna waga to 31,50 kg. Dodatkowym wymogiem stawianym przez firmę DHL jest konieczność zapakowania przesyłki w karton, tak aby stanowiła ona prostopadłościan. W przeciwnym razie kurier może odmówić odebrania przesyłki.

Wyceń wysyłkę maski samochodowej kurierem DHL

   

Czy kurier przyjedzie do mnie do domu / firmy i odbierze przesyłkę?

Tak. Kurier przyjeżdża do nadawcy przesyłki pod wskazany w zamówieniu adres. Usługa to nie jest dodatkowo płatna. 

 

Części samochodowe i gabarytowe to już nie problem

Dzięki naszej ofercie możecie Państwo wysłać kurierem maskę samochodową, zderzak, drzwi, koła, opony czy tez klapę tylna bagażnika. Mamy świadomość jak w dzisiejszych czasach ciężko zlecić nadania takich przesyłek, zatem nasza oferta kierowana jest zarówno do oso fizycznych jak i do firm, czyli mechaników, zakładów blacharskich, sklepów z częściami motoryzacyjnymi.