Filtry aktualności

Jak wysłać paczkę kurierem InPost?

Autor:
Jak wysłać paczkę kurierem InPost?

Być może sprzedałeś coś online, a może wysyłasz prezent lub zwracasz towar - bez względu na powód, możesz skorzystać z platformy wysyłkowej Tania-Paczka.net

 Jeżeli zamierzasz nadać paczkę kurierem InPost możesz to łatwo zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystasz z formularza online dostępnego na naszej stornie internetowej www.tania-paczka.net. Kurier po odbiór paczki przyjedzie do Twojego biura lub domu. Musisz odpowiednio przygotować paczkę, którą chcesz wysłać, aby dotarła do odbiorcy w idealnym stanie.

Zapakuj paczkę w karton o równych bokach i zabezpiecz zawartość tak aby nie przemieszczała się podczas transportu.  Poświęcając czas na prawidłowe zapakowanie pudełka, unikniesz bólu głowy i procedury reklamacyjnej.

Naklejka z danymi adresowymi powinna być przyklejona równo, by można ją było łatwo zeskanować.

 

Oferta usług kurierskich InPost Kurierem

 

Jeżeli nie zamierzasz kierować przesyłki do InPost Paczkomaty, w usłudze InPost Kurier paczki są doręczane przez kurierów bezpośrednio do adresatów. Usługa Inpost Kurier dotyczy tylko przesyłek krajowych a wysłać możesz zarówno list jak i paczkę . Maksymalna waga przesyłki to  w Inpost wynosi 50 kg.

 

Możesz skorzystać również z usług dodatkowych takich jak pobranie przy doręczeniu , awizacja mailowa , sms, czy tez doręczenie w sobotę czy po godzinie 17.00.

 

 

Jak tanio wysłać paczkę przez InPost Kurier?

 

Dzięki ofercie Tania-Paczka.net  możesz wysłać kurierem:

  • list
  • paczkę
  • paletę
  • maskę samochodową
  • zderzak
  • koła, opony
  • gabaryty

 

W naszej ofercie poza InPost znajdziesz takie firmy jak DHL, DPD, FEDEX, GLS czy tez Geis. Zrzeszamy usługi najlepszych kurierów w jednym miejscu i oferujemy je w niskich cenach. Aby skorzystać z serwisu nie musisz się logować. Wystarczy, że wypełnisz formularz. Podaj wagę i rozmiary przesyłki a następnie wpisz dane adresowe nadawcy o odbiorcy. Kliknij „zapłać” i dokonaj płatności. W mailu zwrotnym otrzymasz list przewozowy oraz informacje, kiedy kurier odbierze paczkę.