Filtry aktualności

Jak wysłać tanio opony kurierem DPD?

Autor:
Jak wysłać tanio opony kurierem DPD?

Jak przygotować opony do wysyłki kurierem DPD

Wysyłka opon zawsze stanowi wyzwanie, zarówno dla nadawcy jak i dla firmy kurierskiej. Poszczególne firmy kurierskie stosują różne regulaminy dotyczące wysyłki opon samochodowych. W tym artykule przedstawiamy zasady obowiązujące w firmie DPD.

Po pierwsze opony muszą być czyste i suche, by nie uszkodziły lub tez nie ubrudziły innych przesyłek. Aby transport był szybki i sprawny a przesyłka została dostarczona do odbiorcy na następny dzień roboczy po nadaniu, firma DPD przygotowała prostą instrukcję dot. przygotowania opon do wysyłki.

Jak zapakować opony dla kuriera DPD

  • Opony muszą być pakowane pojedynczo;
  • Nie zawijamy opon w folię itp. Jedynie owijamy owijką, taśmą, aby umożliwić naklejenie etykiety adresowej;
  • Etykieta adresowa musi być na rancie opony ( jak na zdjęciu) . Opona przemieszcza się na taśmie w pozycji poziomej, więc kod paskowy musi być w zasięgu czytnika laserowego umieszczonego nad przesyłką;

Aby umożliwić swoim klientom jak największy wybór, firma Tania-Paczka.net posiada w swojej ofercie kilka firm kurierskich oferujących możliwość wysyłki opon kurierem. Zapoznaj się z CENNIKIEM


                                                  DPD     1 opona = 1 paczka - instrukcja
                                                  GEIS    2 opony = 1 paczka - instrukcja
                                                  DHL     2 opony = 1 paczka- instrukcja 


Powyższe zasady dotyczą zarówno opon zimowych jak i letnich. Jeżeli zależy Ci na szybkiej i bezproblemowej dostawie oraz braku nieprzewidzianych dopłat wynikających ze złego zapakowania lub zabezpieczenia przesyłki, zastosuj się do powyższych zasad.

Bez umowy i zobowiązań - wyślij tanio opony kurier DPD

ZAMÓW KURIERA