Filtry aktualności

Paczki do Niemiec

Autor:
Paczki do Niemiec

Mając świadomość jak wielu rodaków mieszka w Niemczech, poszerzyliśmy nasze usługi o tanie przesyłki kurierskie z Polski do Niemiec. Współpracujemy tylko z najlepszymi  sprawdzonymi firmami kurierskimi, takimi jak DPD, GLS. Jeżeli zamierzasz wysłać paczkę do rodziny, znajomych, przyjaciół mieszkających w Niemczech,  wejdź na stronę główną i za pomocą „kalkulatora ceny przesyłki wylicz ile będzie kosztowała Twoja paczka.  

 

 Przesyłka wysłana za naszym pośrednictwem może ważyć maksymalnie 40 kg a ceny zaczynają się już od 43 zł. Czas dostawy to jedynie 2-3 dni robocze, wiec paczka wysłana w poniedziałek już w środę jest doręczana do odbiorcy. Jeżeli chcesz znać ile kosztują przesyłki zagraniczne w naszej firmie , sprawdź nasz cennik przesyłek międzynarodowych.

 Oferujemy również możliwość śledzenia przesyłki. Monitoruj swoje paczki online w dowolnym momencie: wszystko, co musisz zrobić, to po prostu kliknąć logo przewoźnika i następnie  podać jeden lub więcej numerów paczek.  

Od naszych Klientów nie wymagamy zawierania stałych umów współpracy. Kuriera możesz zamówić bezpłatnie przez internet do domu lub firmy lub tez możesz przynieść paczkę do jednego z naszych oddziałów, których lista znajduje się w zakładce kontakt.

 Dzięki naszemu doświadczeniu, w ofercie otrzymasz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz, co odzwierciedli także koszt wysłania paczki. 

Jeśli podjąłeś decyzję o wysyłce paczki ZAMÓW KURIERA lub tez skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

Może Cie zainteresować:

 

 

 

Pozdrawiamy
Tanie przesyłki kurierskie
Tania-paczka.net