e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe


Kilińskiego 6a
56-420 Bierutów
www.e-speedpak.net
tel.:533 561 666


O firmie

E-speedpak.net to profesjonalne usługi kurierskie dla biznesu. 

W e-speedpak.pl stawiamy na kompleksowość - dostępność wszystkich usług kurierskich w jednym miejscu i tym samym wygodne i tanie zamawianie ich bezpośrednio z jednej platformy. Jedną z najpopularniejszych są tanie przesyłki krajowe, realizowane za pośrednictwem najlepszych firm kurierskich na rynku.

Mamy Punkty Paczkowe w całej Polsce!

Zapraszamy również Państwa do podjęcia współpracy z naszą firmą czy to na zasadach ogólnych czy poprzez ofertę indywidualną, aby Państwa przesyłki obsługiwane były przez najlepszych kurierów w kraju. Jeśli posiadasz lokal i chcesz sprzedawać usługi kurierskie zapraszamy do naszej sieci.
Załóż własny Punkt Paczkowy: Bez opłat wstępnych i abonamentów! Możesz nadawać przesyłki kurierskie od chwili rejestracji. 
Zostań Przedstawicielem Handlowym: Masz kontakty biznesowe, które mogą być zainteresowane tanim kurierem? Wykorzystaj to i zarabiaj na każdej wysłanej paczce kurierskiej.

Ostatnio dodane aktualności

Czy można wysłać meble kurierem?

Czy można wysłać meble kurierem?

Autor: e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe
Wiele osób wciąż nie rozpatruje możliwości wysyłki mebli kurierem. Tymczasem okazuje się to być niezawodne i szybkie rozwiązanie dla wszystkich, dla których liczy się czas.  Każdy przewoźnik definiuje własne wytyczne dotyczące wymiarów i wagi transportowanych elementów. Warto się z nimi dokładnie zapoznać. Aby ułatwić klientom odpowiednie zaplanowanie...