e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe


Kilińskiego 6a
56-420 Bierutów
www.e-speedpak.net
tel.:533 561 666


O firmie

E-speedpak.net to profesjonalne usługi kurierskie dla biznesu. 

W e-speedpak.pl stawiamy na kompleksowość - dostępność wszystkich usług kurierskich w jednym miejscu i tym samym wygodne i tanie zamawianie ich bezpośrednio z jednej platformy. Jedną z najpopularniejszych są tanie przesyłki krajowe, realizowane za pośrednictwem najlepszych firm kurierskich na rynku.

Mamy Punkty Paczkowe w całej Polsce!

Zapraszamy również Państwa do podjęcia współpracy z naszą firmą czy to na zasadach ogólnych czy poprzez ofertę indywidualną, aby Państwa przesyłki obsługiwane były przez najlepszych kurierów w kraju. Jeśli posiadasz lokal i chcesz sprzedawać usługi kurierskie zapraszamy do naszej sieci.
Załóż własny Punkt Paczkowy: Bez opłat wstępnych i abonamentów! Możesz nadawać przesyłki kurierskie od chwili rejestracji. 
Zostań Przedstawicielem Handlowym: Masz kontakty biznesowe, które mogą być zainteresowane tanim kurierem? Wykorzystaj to i zarabiaj na każdej wysłanej paczce kurierskiej.

Ostatnio dodane aktualności

Jak otworzyć punkt kurierski?

Jak otworzyć punkt kurierski?

Autor: e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe
Zastanawiasz się nad różnicowaniem oferty twojego biznesu? Chcesz go rozwijać i budować nowe źródła dochodu? Zależy ci na usługach, które nie będą generowały wielu dodatkowych kosztów? Mamy dla ciebie propozycję. Otwarcie punktu paczkowego może być dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej propozycji? Przeczytaj artykuł: Jak...

Tani Kurier Nowe Miasto i Ełk

Autor: e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe
Informujemy o dwóch nowo otwartych punktach paczkowych E-speedpak. Już teraz możesz nadać swoją paczkę i cieszyć się szybką i niezawodną obsługą:Tani Kurier Nowe MiastoTani Kurier EłkSkorzystaj z powyższych lokalizacji lub sprawdź, czy w Twoim mieście też znajduje się Punkt Paczkowy. A może dołączysz do naszej sieci? Serdecznie zapraszamy!
Jak wysłać materac kurierem?

Jak wysłać materac kurierem?

Autor: e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe
Jeśli chcesz sprzedać lub kupić materac przez internet, warto zapoznać się z artykułem: Jak wysłać materac kurierem? Dowiesz się z niego, czy można wysłać kurierem tylko materac w rulonie czy również niezwinięty.Materac powinien być odpowiednio przygotowany do wysyłki, aby na miejsce dotarł bezpiecznie, w nieuszkodzonej formie. Okazuje się, że transport takiego produktu jest jak...