e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe


Kilińskiego 6a
56-420 Bierutów
www.e-speedpak.net
tel.:533 561 666


O firmie

E-speedpak.net to profesjonalne usługi kurierskie dla biznesu. 

W e-speedpak.pl stawiamy na kompleksowość - dostępność wszystkich usług kurierskich w jednym miejscu i tym samym wygodne i tanie zamawianie ich bezpośrednio z jednej platformy. Jedną z najpopularniejszych są tanie przesyłki krajowe, realizowane za pośrednictwem najlepszych firm kurierskich na rynku.

Mamy Punkty Paczkowe w całej Polsce!

Zapraszamy również Państwa do podjęcia współpracy z naszą firmą czy to na zasadach ogólnych czy poprzez ofertę indywidualną, aby Państwa przesyłki obsługiwane były przez najlepszych kurierów w kraju. Jeśli posiadasz lokal i chcesz sprzedawać usługi kurierskie zapraszamy do naszej sieci.
Załóż własny Punkt Paczkowy: Bez opłat wstępnych i abonamentów! Możesz nadawać przesyłki kurierskie od chwili rejestracji. 
Zostań Przedstawicielem Handlowym: Masz kontakty biznesowe, które mogą być zainteresowane tanim kurierem? Wykorzystaj to i zarabiaj na każdej wysłanej paczce kurierskiej.

Ostatnio dodane aktualności

Tani Kurier Nowe Miasto i Ełk

Autor: e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe
Informujemy o dwóch nowo otwartych punktach paczkowych E-speedpak. Już teraz możesz nadać swoją paczkę i cieszyć się szybką i niezawodną obsługą:Tani Kurier Nowe MiastoTani Kurier EłkSkorzystaj z powyższych lokalizacji lub sprawdź, czy w Twoim mieście też znajduje się Punkt Paczkowy. A może dołączysz do naszej sieci? Serdecznie zapraszamy!
Jak wysłać materac kurierem?

Jak wysłać materac kurierem?

Autor: e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe
Jeśli chcesz sprzedać lub kupić materac przez internet, warto zapoznać się z artykułem: Jak wysłać materac kurierem? Dowiesz się z niego, czy można wysłać kurierem tylko materac w rulonie czy również niezwinięty.Materac powinien być odpowiednio przygotowany do wysyłki, aby na miejsce dotarł bezpiecznie, w nieuszkodzonej formie. Okazuje się, że transport takiego produktu jest jak...
Transport dużych gabarytów

Transport dużych gabarytów

Autor: e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe
Konkretni przewoźnicy ustalają dopuszczalne wymiary i wagę paczek. Czasem zdarza się, że jesteśmy zmuszeni wysłać paczkę kurierską niemieszczącą się w ustalonych standardach. Mowa o tak zwanych niesortach, a więc wysyłkach wielkogabarytowych. Wiele osób pyta o cennik przesyłek gabarytowych. Jak prosto wycenić paczkę tego typu? Jak przygotować ją do wysyłki? Dlaczego warto wybrać do...