Zobacz najpopularniejsze porady

DB Schenker kurier

DB Schenker kurier

Popularny przewoźnik DB Schenker to jedno z najprężniej działających przedsiębiorstw logistycznych na świecie. Swoją atrakcyjność zawdzięcza przede wszystkim doskonałej sieci transportowej oraz rozlokowanym w strategicznych miejscach świata ośrodkom przeładunkowym. Kurier DB Schenker do odbiorców na całym świecie dostarcza małe przesyłki i duże ładunki nadane przez firmy oraz klientów indywidualnych. Przede wszystkim marka znana jest z rzetelnych i szybkich realizacji oraz z całej palety opcji dodatkowych DB Schenker. Tracking przesyłki to jeden z chętniej wybieranych modułów bezpłatnych. Opcje pozwalają spersonalizować usługę oraz dostosowują ją do potrzeb nadawcy i odbiorcy.

Kontakt z DB Schenker

DB Schenker kontakt z klientami uznaje za jeden ze swoich priorytetów. Doskonale funkcjonuje strona internetowa oraz opcje dostępne dla firm i klientów indywidualnych. Działa DB Schenker infolinia z centralą w Warszawie. Pod numerem 22 532 11 00 można dowiedzieć się o usługach firmy, zgłosić problemy czy też monitorować przesyłkę. Na stronie internetowej przewoźnika znaleźć można również informacje o funkcjonowaniu oddziałów. Tam również znajduje się funkcjonalny formularz kontaktowy.

Usługi dodatkowe DB Schenker

Przewoźnik inwestuje w nowoczesne technologie w zakresie zarządzania transportem. DB Schenker cennik również ma przyjazny dla klientów z różnych sektorów, a gwarancja szybkich i rzetelnych usług staje się bardzo ważnym argumentem dla przedsiębiorców. Poza tym DB Schenker zwroty pobrań realizuje w najkrótszym możliwym terminie, co wpływa na zachowanie płynności finansowej nadawcy. Dlatego jest jeden z najchętniej wybieranych przewoźników i co roku dostarcza miliony paczek do odbiorców z całego świata. DB Schenker opinie ma bardzo dobre i niezmiennie się rozwija.

Usługi DB Schenker

Kurier Schenker wykorzystuje w transporcie tradycyjny przewóz samochodami, żeglugę oraz lotnictwo. Rewelacyjnie odpowiada na potrzeby rynku – szczególnie z sektora e-commerce. To marka, która świetnie reaguje na zmiany w technologiach i trendach konsumenci ech. W DB Schenker praca staje się również bardzo ciekawym elementem kariery.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich