Zobacz najpopularniejsze porady

FedEx – kurier godny zaufania

Co należy wiedzieć o FedEx?

Firma kurierska FedEx szczyci się ekspresową dostawą na całym świecie i szerokim pakietem usług, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Czy tak jest w rzeczywistości? Łatwo się o tym przekonać, odwiedzając firmową stronę kuriera i sprawdzając ofertę. A jest ich całkiem sporo – od zwykłych przesyłek krajowych, ekspresowych i niestandardowych, poprzez przewóz palet i paczek wielkogabarytowych, aż po wysyłkę międzynarodową do wszystkich krajów Unii Europejskiej, a także wielu krajów z całego świata, w tym: do Stanów Zjednoczonych, Afganistanu czy nawet Afryki. Dodatkowo kurier FedEx dysponuje własną flotą lotniczą, dzięki czemu usługi realizowane są naprawdę szybko bez pośrednictwa innych linii lotniczych.

 

Oferta na stronie to jedno, a co innego praktyka i rzeczywiste wrażenia klientów korzystających z usług. Aby przekonać się, czy warto zamówić FedEx, najlepiej sprawdzić komentarze w internecie pisane przez zadowolonych (bądź nie) klientów. Łatwo się zorientować, że przeważają pozytywne opinie. Na przykład na jednej z popularnych porównywarek cenowych, firma FedEx ma aż 96% pozytywnych komentarzy, co bardzo dobrze świadczy o spedytorze.

 

Szeroka oferta, duża dostępność

Kurier FedEx ma wiele oddziałów w całej Polsce, we wszystkich większych miastach, dlatego też praktycznie nigdzie nie ma problemu z dostępnością i dojazdem. Z usług można skorzystać tradycyjnie, po prostu wybierając się do jednego z punktów i nadając tam list lub paczkę, ale można także przez internet zamówić usługę z odbiorem przesyłki z domu, firmy lub innego wygodnego miejsca. Internetowa obsługa jest wygodną i tanią opcją dostępną dla każdego. Co więcej, warto korzystać z pośrednictwa brokerów kurierskich, mających podpisaną umowę z FedEx, gdyż w takim przypadku broker zajmie się wszystkimi formalnościami i przejmie pieczę nad przesyłką w razie wystąpienia problemów np. gdy paczka nie dojdzie, kurier się spóźni lub wystąpią inne losowe zdarzenia. 

 

FedEx ceny paczek

FedEx ceny palet

Kontakt do kuriera FedEx