Zobacz najpopularniejsze porady

Hellmann kurier

Hellmann kurier

Kurier Hellmann to popularny przewoźnik, który swoją działalność rozpoczął w 1871 roku. Od tego czasu sukcesywnie rozwija zarówno zakres usług, jak i ich jakość. Dlatego właśnie obecnie może pochwalić się tym, że działa w 173 krajach, zatrudnia około 20 500 pracowników w 489 oddziałach Hellmann. Praca w firmie o takiej renomie oraz rozwiązaniach logistycznych i IT od lat przyciąga wszystkich, którzy chcą się rozwijać w przyszłościowej branży.

 

Hellmann logistyka

Przede wszystkim Hellmann opinie na temat jakości realizowanych usług, cennika oraz różnego rodzaju opcji, które doskonale odpowiadają na potrzeby klientów, ma bardzo pozytywne. To firma logistyczna, która odnosi sukcesy i może się pochwalić innowacyjnymi technologiami wprowadzanymi w oparciu o międzynarodowe standardy i certyfikaty takie jak ISO, VDA 6 T Part 2 – Usługi, OHSAS 18001. Hellmann jest wiarygodnym partnerem i poza terminowym doręczaniem przesyłek w różne zakątki świata marka dużą uwagę przykłada do aspektów gospodarki, środowiska i społeczeństwa.

Hellmann – transport

Przede wszystkim kurier Hellmann to usługi w zakresie transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i morskiego. Dzięki temu przewoźnik oferuje szereg usług specjalistycznych, które są związane z łańcuchem dostaw. Korzystny jest również Hellmann cennik zarówno dla oferty kurierskiej, jak i innych rozwiązań dla przemysłu i branży IT. Działalność miarki to także aktywność w zakresie recyklingu, szkoleń i ubezpieczeń.

Opcje dodatkowe

Klienci szczególnie chętnie korzystają z opcji dodatkowych, jakie oferuje Hellmann. Tracking przesyłki to jedna z chętniej wybieranych usług. Pozwala to szybko ocenić, gdzie aktualnie znajduje się paczka i jaki jest jej prognozowany czas doręczenia. To istotne szczególnie dla firm, którym zależy na terminowych dostawach. Zarówno nadawcy, jak i odbiorcy mają do dyspozycji cały wachlarz usług dodatkowych, które pozwalają dopasować usługę do potrzeb. Dodatkowo Hellmann zwroty pobrań realizuje w najkrótszym możliwym terminie. Dzięki temu nadawcy zachowują płynność finansową. Hellmann kontakt z klientem stawia na pierwszym miejscu. Dzięki rozbudowanym systemom IT światowa marka wykorzystuje zarówno nowoczesne technologie, jak i doskonali te tradycyjne. Niezmiennie bowiem dla klientów Hellmann infolinia jest podstawowym źródłem informacji o usługach.

Zakres działania Hellmann

Hellmann wykorzystuje różne środki transportu i dzięki temu zajmuje się importem i eksportem towarów na terenie całego świata. Bez problemu obsługuje przesyłki DGR i łatwo psujące się i gwarantuje terminowe dostawy oraz paletę dodatkowych usług takich jak Agencja Celna, czartery, spedycja, obsługa lądowa i morska kontenerów oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i usługi magazynowe.

Kontakt z kurierem Hellmann

Szczegółowe informacje na temat usług kuriera Hellmann, można uzyskać w najbliższym biurze. Adres biura głównego w Polsce to: 

PolandHead Office Raszyn
Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k.
ul. Sokolowska 10 
05-090 Raszyn

+48 22 717 97 97
+48 22 717 97 04

customerservice-pl@hellmann.com

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich