Zobacz najpopularniejsze porady

Jak tanio wysłać opony kurierem Geis?

Najbardziej eksploatowaną częścią samochodu są opony. Nie tylko ze względu na zalecenia, by posiadać dwa komplety, ale przede wszystkim na ich zużycie. Dlatego właśnie to opony samochodowe są najczęściej zamawianymi przez osoby indywidualne, sklepy, warsztaty i inne firmy z branży częściami samochodowymi. Zazwyczaj w tym aspekcie korzystamy z usług sklepów internetowych lub serwisów aukcyjnych. Opony kurierem dostarczane są szybko i bezpiecznie, a każdy z przewoźników ma własne wytyczne dotyczące sposobu zapakowania czy też oznaczania tego typu przesyłki. 

Cena wysyłki opon kurierem Geis

Wysyłka opon kurierem Geis nie jest skomplikowana, a dzięki temu, że firma gwarantuje doskonałe ceny i terminowe realizowanie usług, jest jedną z najchętniej wybieranych przez firmy oraz klientów indywidualnych. Przygotowując opony do wysyłki należy przede wszystkim zadbać  o ich wyczyszczenie i wysuszenie. Geis zaleca, by przyjrzeć się konkretnym wytycznym odnośnie pakowania, ponieważ dzięki temu przewoźnik przyjmie od nas przesyłkę i bezpiecznie dostarczy do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Ważnym kryterium jest również cena. Opony kurierem są najpewniejszą i najatrakcyjniejszą formą dostaw.

Ile kosztuje wysyłka opon kurierem Geis?

Opony kurierem wysyłamy po dwie sztuki w paczce. Maksymalny rozmiar to 18 cali przy wadze do 30 kilogramów. Dopuszczalne jest również wysłanie opony do 21 cali i wadze do 30 kilogramów pod warunkiem nadania jej pojedynczo. Poza tym muszą być one owinięte folią termokurczliwą lub folią stretch, a etykieta przewozowa powinna zostać naklejona w górnej części przesyłki w taki sposób, by kod kreskowy nie był zagięty. Taka przesyłka traktowana jest jako standardowa. W pozostałych przypadkach Geis paczkę z oponami zaliczy do tych niestandardowych, a co za tym idzie będzie ona droższa. Po wybraniu najlepszej opcji i sprawdzeniu, jaka cena opon kurierem jest dla nas najbardziej atrakcyjna, wystarczy wybrać konkretną usługę, wydrukować list przewozowy i czekać na przyjazd przewoźnika, który dostarczy paczkę do odbiorcy. Kurier przyjeżdża z wydrukowaną etykietą do klientów bez stałego odbioru.