Zobacz najpopularniejsze porady

Jak wysyłać kurierem Geis taniej bez umowy?

Z usług kurierów Geis korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy z różnych branż. Oczywiście stale rozwijający się rynek e-commerce sprawia, że to sklepy internetowe w dużej mierze generują ruch u przewoźników. Z drugiej strony oferty kurierów spowodowały, że jest to najpopularniejszy i najwygodniejszy sposób na wysyłanie także prywatnych paczek, także dokumentów.

Ci wszyscy, którzy korzystają regularnie z usług taniego kuriera, wiedzą, że większość firm wymaga podpisania umowy, aby skorzystać z ofert specjalnych. To dość duże zobowiązanie, które szczegółowo określa zarówno ilość wysyłanych przesyłek, jak i wartość rachunków. Zazwyczaj firmy podpisują tego typu umowy na 12 miesięcy, ale poza bonusami z tego płynącymi może to być ograniczające w wyborze innych kurierów. Warto poszukać takiej oferty, która nie wymaga od nas podpisania umowy, a z drugiej strony otwiera możliwość skorzystania z różnego rodzaju ulg.

Aby wysyłać paczki, nie musisz podpisywać żadnej umowy, nie musisz również deklarować ilości wysyłanych przesyłek. Kurier Geis dostarcza przesyłki dla firm szybko w bezpiecznie w każdy zakątek kraju. Dzięki rozwiniętej sieci połączeń oraz sprawnemu zarządzaniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Wielu z nich lubi niezależność, dlatego nie związujemy ich umową.

By poznać naszą ofertę, zobacz cennik Geis. Za usługę możesz zapłacić od razu lub skorzystać ze skarbonki, która jest prostym i praktycznym rozwiązaniem. Kurier bez umowy pozwala wysyłać tak dużo paczek, jak tylko chcemy lub też robić to okazjonalnie. Warto jednak pamiętać, że jeśli będziemy zamawiać więcej, otrzymamy lepszą ofertę, a za całą usługę zapłacimy zbiorczo pod koniec miesiąca. Sama procedura wysłania paczki jest bardzo prosta i przebiega online. To ty decydujesz, jakiego kuriera wybierzesz i kiedy ma on do ciebie przyjechać. Dzięki temu Geis taniej i pewniej będzie dostarczał przesyłki, gdziekolwiek tylko chcemy.