Zobacz najpopularniejsze porady

Kontakt do kuriera DHL

 

Kurierem DHL nadawane są małe paczki i większe przesyłki. Sprawne zarządzanie transportem oraz rozbudowana sieć logistyczna i transportowa pozwalają przewozić różnego rodzaju ładunki w dowolne miejsce na świecie, Doskonale działa również kontakt DHL, który w dużej mierze oparty jest na wykorzystaniu najnowszych technologii.

Kontakt DHL online

Jednym z najchętniej wykorzystywanych rozwiązań online jest moduł śledzenia przesyłek DHL. Poza tym sama procedura zamówienie kuriera i spersonalizowania wysyłki również przebiega w specjalnym formularzu. O usługach przewoźnika można poczytać na stronie internetowej, a formularze kontaktowe DHL pozwalają rozwiązać różnego rodzaju problemy, a także rozwiać wątpliwości związane z zamówieniem usługi czy też przygotowaniem paczki.

Kontakt SMS DHL

W standardzie kontakt DHL ma również informowanie wiadomościami tekstowymi o przewidywanym terminie doręczenia. Dzięki temu klienci mają na przykład możliwość przekierowania paczki do wybranego punktu. Kontakt SMS DHL jest najchętniej wykorzystywany przez sklepy internetowe, stanowi duże ułatwienie dla tych, którzy wysyłają wiele paczek.

 

Zobacz też: 
Logo kuriera DHL do pobrania