Zobacz najpopularniejsze porady

Kurier Geis

Kurier Geis to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dzięki stałemu rozwojowi i dostosowywaniu usług do potrzeb rynku kurierzy przewożą wiele krajowych przesyłek kurierskich, oferują atrakcyjne ceny, które warto sprawdzić w Cenniku kuriera Geis i zapewniają dostawy w najkrótszym możliwym terminie. Klientom oferują Śledzenie przesyłek Geis, które pozwala dokładnie zaplanować dzień i oczekiwać na Kontakt z kurierem Geis

Oferta kuriera Geis obejmuje m.in. usługi kurierskie, magazynowe, transport paczek oraz palet, całopojazdowe przewozy towarów, usługi e-commerce dla sklepów internetowych, produkcję opakowań i ich dostarczanie. Geis realizuje również transport drogą lotniczą i morską.

To doświadczony przewoźnik, który cieszy się doskonałymi opiniami, a przygotowane oferty dla firm oraz rozbudowane opcje dodatkowe pozwolą wybrać najlepszą z możliwych opcji. W artykule Geis – zamówienie kuriera online przybliżamy, jak proste i intuicyjne jest wysłanie przesyłki. Przed tą procedurą warto się zapoznać z informacjami zawartymi w materiałach Jakie towary można przesyłać kurierem Geis? oraz Wymagania kuriera Geis co do paczek. To pozwoli przygotować przesyłkę, która bez problemów, bezpiecznie i szybko zostanie dostarczona do odbiorcy.

Dane fakturowe Geis:

Geis Parcel PL Sp. z o. o.
Usługi kurierske, Geis Point
Sosnowiec-Pieńki 7, 95-010 Stryków
NIP: 9591856995
REGON: 260287537
Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Kielcach X Wydział Gospodarczy KRS Nr KRS 0000326471

Geis PL Sp. z o. o.
Przesyłki paletowe, Logistyka, Pakowanie
Sosnowiec-Pieńki 7, 95-010 Stryków
NIP: 5261025183
REGON: 010972267
Rejestracja spółki Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000053574