Zobacz najpopularniejsze porady

PEKAES kurier

PEKAES kurier

Kurier PEKAES jest rozpoznawalnym przewoźnikiem, który wykorzystuje sieć samochodową oraz zaplecze logistyczne znanej firmy transportowej. Najczęściej obsługuje przesyłki drobnicowe, czyli ładunki o wadze do 5 tys. kg. Z zasady zajmują one powierzchnię do 12 miejsc paletowych o maksymalnej długości elementu 2,4 m. Poza tym PEKAES przewozi również paczki nadawane przez klientów biznesowych. Niezwykle korzystna oferta oraz dedykowane opcje dodatkowe sprawiają, że nadawcy mogą dostosować usługi do swoich potrzeb. Cennik kuriera PEKAES jest również bardzo atrakcyjny.

Usługi kuriera PEKAES

Przewoźnik koncentruje się nie tylko na szybkich i rzetelnych doręczeniach, ale również na zautomatyzowaniu procesów. Dlatego właśnie udostępnia PEKAES tracking przesyłki, co pozwala monitorować jej drogę. W bezpłatnym module można również sprawdzić przewidywany czas doręczenia. To najpopularniejsza opcja dodatkowa. Poza tym klienci chętnie wybierają dokumenty zwrotne, dodatkowe ubezpieczenia i pobrania. PEKAES zwroty tych ostatnich wypłaca w najkrótszym możliwym terminie. Poza tym przewoźnik umożliwia zadeklarowanie wartości przesyłki oraz oferuje usługi specjalistyczne takie jak na przykład transport towarów niebezpiecznych.

PEKAES opinie klientów

Oferta przewoźnika bazuje na doświadczeniu największej firmy transportowe w kraju. W PEKAES praca również cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i wiąże się z rozwojem różnych kompetencji. Taki transport to przede wszystkim obniżenie kosztów usługi, a także gwarancja bezpiecznych i szybkich doręczeń. Dlatego właśnie PEKAES opinie od klientów ma bardzo dobre. Aby poprawić zakres swojej działalności, przewoźnik rozszerzył działalność i na potrzeby biznesu dostarcza również paczki.

Kontakt PEKAES

W ofercie PEKAES kontakt z klientami jest bardzo istotny. Główna siedziba znajduje się w Błoniach, specjaliści odpowiadają na pytania pod numerem telefonu 22 460 26 26 oraz mailowo pekaes@pekaes.pl. Przewoźnik korzysta z nowoczesnych systemów informatycznych w zakresie zamawiania i obsługi zleceń. Poza tym moduł śledzenia paczek, zautomatyzowana obsługa mniejszych i większych firm sprawiają, że wszystkie procesy przebiegają szybko i sprawnie. Bez zarzutu działa również PEKAES infolinia oraz strona internetowa. Przede wszystkim przewoźnik gwarantuje terminowość oraz rzetelne realizowanie usług z wykorzystaniem sieci drobnicowej. W tym celu wykorzystuje transport drogowy, towarowy i osobowy. Całopojazdowa spedycja krajowa i międzynarodowa jest realizowana drogą morską, lotniczą i kolejową. Poza tym PEKAES to również logistyka towarów masowych i usługi intermodalne. Obecnie sieć przewoźnika obejmuje 19 oddziałów, 5 agencji celnych, 6 magazynów logistycznych oraz partnerów w kraju i zagranicą.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich