Zobacz najpopularniejsze porady

Przesyłki kurierskie – promocja, której nie możesz przegapić

Prowadząc sklep internetowy lub inną działalność, wiążącą się z koniecznością częstej wysyłki paczek, doskonale sobie zdajesz sprawę z tego, że jest to spory koszt. W zależności od kuriera, rodzaju usługi i miejsca odbioru może to być od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych za pojedynczą wysyłkę. Wiele osób jako formę doręczenie towaru, wybiera właśnie przesyłki kurierskie. Promocja na tańszą dostawę towaru może być tym, co zachęci ich do jeszcze częstszego korzystania z Twoich usług.

 

Tańsze przesyłki ze sklepów internetowych

Na koszt towaru składa się wiele elementów – podstawowa cena, Twoja marża oraz koszt dostawy. Ten ostatni można skutecznie obniżyć, wybierając takiego dostawcę, który będzie świadczył usługi w atrakcyjnych cenach. Ale od czasu do czasu, na przykład w okresie świątecznym lub z innych okazji, można jeszcze bardziej obniżyć ceny za przesyłki kurierskie. Promocja obejmuje wtedy niższy lub darmowy koszt dostawy, co z kolei powoduje, że całościowa cena za produkt jest atrakcyjniejsza.

 

Promocja na przesyłki kurierskie – gdzie szukać?

Chcąc być na bieżąco ze wszystkimi okazjami trzeba ciągle śledzić strony interesujących Cię kurierów. To byłoby monotonne i męczące zadanie. Właśnie dlatego postanowiliśmy uruchomić specjalną platformę z rabatami ZnajdzKuriera.pl, na której w jednym miejscu znajdziesz zebrane wszystkie rabaty, zniżki i okazje, jakie oferują nasi polscy przewoźnicy. Codziennie przeszukujemy za Ciebie strony zarówno dużych, znanych firm takich jak:  UPS, K-EX, DHL, DPD, jak i tych mniejszych, w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych ofert. Każdego dnia publikujemy je u nas na stronie, by nasi klienci dosłownie kilkoma ruchami mogli skorzystać z najlepszych promocji na przesyłki.

 

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, a jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia na adres e-mail, zapisz się do newslettera. Nie wysyłamy spamu ani niepotrzebnych wiadomości. Gwarantujemy za to częste aktualizacje naszej oferty w zakresie kodów rabatowych i kuponów zniżkowych. Przesyłki kurierskie – promocje w zasięgu ręki.