Zobacz najpopularniejsze porady

Przesyłki międzynarodowe paletowe łatwiejsze, niż myślisz!

Konieczność wysyłki produktów wielkogabarytowych lub dużej ilości mniejszego towaru za granicę wiąże się z wieloma problemami logistycznymi. Zwłaszcza jeśli są to materiały delikatne. Przedsiębiorca staje wtedy przed problemem, jak tego dokonać i z usług jakiej firmy skorzystać. Jeśli nie miał do tej pory do czynienia z tego rodzaju usługami, może być w nie lada problemie. Wiedząc o tym, postaramy się pomóc i podpowiedzieć jak nadać przesyłki międzynarodowe paletowe.

Co musisz wiedzieć wysyłają palety międzynarodowe?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie trzeba posiadać ani własnej floty pojazdów, ani korzystać z usług specjalistycznych firm zajmujących się transportem międzynarodowym. Taką przesyłkę można bez większego problemu zlecić kurierowi. Obecnie większość firm kurierskich, a już na pewno te największej i najbardziej znane umożliwiają transport wielkogabarytowy. Przesyłki międzynarodowe paletowe są więc już standardem i chociaż mogą różnić się cenami w zależności od konkretnego wykonawcy, to jednak problemu ze znalezieniem takich usług być nie powinno.

 

Wysyłanie palet kurierem jest niezwykle proste i nie różni się specjalnie od nadawania zwykłej paczki. Różnicą będzie oczywiście jej rozmiar i waga, ale pojazd zostanie podstawiony bezpośrednio pod miejsce załadunku, dlatego Ty nie musisz się niczym martwic. Przesyłki międzynarodowe paletowe są odpowiednio zabezpieczane, aby podczas transportu nic nie uległo uszkodzeniu. Za taka formą nadawania przemawia wiele czynników: korzystne ceny, szybki czas realizacji i możliwość transportu do wielu krajów Unii Europejskiej, a także poza nią.

 

Chcesz wysyłać tanio palety międzynarodowe? Porównaj ceny wielu brokerów w naszej bazie - sprawdź cenę palety w Szybkikurier.eu

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen palet kurierskich