Zobacz najpopularniejsze porady

Raben kurier

Raben kurier

Kurier Raben to jeden z najbardziej cenionych operatorów logistycznych na świecie. Przede wszystkim dostosowuje swoje usługi do dynamicznie zmieniającego się rynku i gwarantuje swoim klientom szybkie i rzetelne doręczenia. W Raben praca jest bardzo atrakcyjna. Obecnie zatrudnionych jest ponad 8000 doświadczonych pracowników w kilkudziesięciu terminalach w Europie i w 130 oddziałach lokalnych. Obsługują oni również około 7000 tysięcy samochodów. Raben opinie ma bardzo pozytywne. Na naszym terenie marka koncentruje się na usługach logistyki kontraktowej oraz realizowaniu krajowego i międzynarodowego transportu drogowego – przede wszystkim całopojazdowego (FTL). Warto również zaznaczyć, że w specjalnym segmencie Fresh Logistics dostarczane są produkty, które wymagają temperatury kontrolowanej (od +2°C do +6°C). Raben Sea & Air natomiast korzystają ze spedycji lotniczej i morskiej.

Usługi Raben

Grupa Raben wykorzystuje nowoczesne technologie i doświadczenie pracowników, aby dostarczać nawet bardzo wymagające przesyłki, a także by budować nowe połączenia logistyczne. Przewoźnik działa w dwunastu krajach europejskich i co roku realizuje coraz więcej zleceń, zachowując najwyższe standardy usług. Klientów przekonuje również cały szereg możliwych opcji dodatkowych, jakie proponuje Raben. Śledzenie przesyłki jest jedną z najczęściej wykorzystywanych przez klientów biznesowych i indywidualnych. Marka dba również o najwyższe standardy usług oraz o środowisko naturalne.

Kontakt Raben

Cały szereg wdrożonych strategii sprawia, że zarówno nadawca jak i odbiorca mogą intuicyjnie zarządzać przesyłkami. Raben cennik dostosowuje do potrzeb rynku, a tym samym staje się rewelacyjnym wyborem dla tych, którzy poważnie myślą o prowadzeniu biznesu. To oferty szyte na miarę, a także troska o przepływ pieniędzy i towarów. Dlatego właśnie Raben zwroty pobrań realizuje w najkrótszym możliwym terminie. To jeden z chętniej wybieranych przewoźników przez duże, średnie i małe przedsiębiorstwa. Raben kontakt umożliwia równymi drogami. Popularna jest aplikacja działająca na systemach Android oraz iOS. Świetnie sprawdza się przy monitorowaniu przesyłki. Na stronie internetowej działa również platforma, a klienci mogą uruchomić również powiadomienia SMS lub e-mail.

Raben infolinia:
61 898 88 00 (Raben Logistics),
61 898 84 00 (Fresh Logistics),
61 898 85 00 (Raben Transport)

oraz email:

poland.info@raben-group.com,
fresh logistics@raben-group.com,
raben.transport@raben-group.com

oraz

office@raben-group.com
to chętnie wybierane drogi komunikacji z centralą lub oddziałami.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich