Zobacz najpopularniejsze porady

Rohlig Suus kurier

Rohlig Suus kurier

Kurier Rohlig Suus to jeden z najlepszych operatorów logistycznych w kraju. Zajmuje się szeroko pojętym transportem i jego oferta doskonale odpowiada na potrzeby wymagającego rynku. Rohlig Suus wykorzystuje transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową, a kompleksowe usługi TSL sprawiają, że jest liderem w branży.

 

Oddziały Rohlig Suus

Rohlig Suus to jedna z pięciu największych firm z branży TSL w Polsce. Otwiera kolejne centra logistyczne w kraju - w Szczecinie, Białymstoku i Krakowie, a także na Węgrzech i w Czechach, wykorzystując dynamiczny rozwój branży. Stale zwiększa całkowitą powierzchnię magazynową oraz pozycję lidera w przewozach kolejowych. Z pewnością ten trend się będzie jeszcze umacniał poprzez otwarcie Nowego Jedwabnego Szlaku łączącego Chiny z państwami europejskimi. To potencjał, który dostrzega Rohlig Suus. Praca w tej firmie jest atrakcyjna zarówno dla specjalistów, jak i tych, którzy rozpoczynają karierę w transporcie.

Rohlig Suus opcje dodatkowe

Rohlig Suus opinie od klientów ma bardzo pozytywne. Zawracają uwagę oni na terminowość i rzetelność realizacji usług, a także opcje dodatkowe, które pozwalają dopasować zlecenie do powtarza nadawcy i odbiorcy. Niezwykle popularne jest na przykład Rohlig Suus śledzenie przesyłki. Pozwala ono monitorować drogę paczki do odbiorcy zarówno z zakresie logistyki kontraktowej i krajowej dystrybucji drobnicowej, a także frachtu kolejowego i lotniczego. Spółka stale dba o wprowadzanie nowoczesnych technologii i digitalizowanie procesów wewnętrznych. Uruchomione zostały urządzenia mobilne, które usprawniają dystrybucję, a także system webbookingowy dla frachtu morskiego i lotniczego. Umożliwia klientom składanie zleceń, które są automatycznie generowane w systemie. Rohlig Suus kontakt także tą drogą uważa za niezwykle istotny i z pewnością nowoczesne technologie będą dalej prowadzone. W praktyce skraca to czas zamówienia, realizacji usługi, a także rozwiązywania problemów. Oczywiście zdawała również Rohlig Suus infolinia, która daje klientom możliwości dostępu do oferty oraz zarządzania usługami czy na przykład składania reklamacji. Spółka dużą uwagę przykłada do terminowej realizacji zleceń. Poza tym Rohlig Suus zwroty pobrań realizuje w najkrótszym możliwym terminie, dbając o płynność finansową nadawcy.

Nowoczesne technologie Rohlig Suus 

Spółka Rohlig Suus będzie w dalszym ciągu umacniać swoją międzynarodową pozycję poprzez rozwój takich segmentów działalności jak logistyka kontraktowa, produkty drogowe, fracht morski, lotniczy i kolejowy. Poza szybką realizacją zleceń – czyli przewozów towarów od nadawcy do odbiorcy szczególnie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej Rohlig Suus cennik ma niezwykle atrakcyjny. Poza tym zna specyfikę lokalnego rynku. Oferowane produkty, efektywne rozwiązania, odpowiadanie na indywidualne potrzeby klientów to największe walory firmy.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich