Zobacz najpopularniejsze porady

Szybka i tania wysyłka palety FedEx

Rozwiązanie dla biznesu

Jeśli Twoja firma zajmuje się produkcją, z pewnością niejednokrotnie dostarcza większe ilości towarów do partnerów biznesowych i przedsiębiorców. Specjalnie dla takich osób kurier FedEx w ofercie przewidział możliwość wysyłki palet i ładunków wielkogabarytowych. Transport krajowy i międzynarodowy palet nie musi wiązać się z wieloma logistycznymi problemami, w tym koniecznością utrzymywania lub wynajmu floty spedycyjnej. Z usługą palety FedEx, transport tego typu ładunków jest szybki, skuteczny i przede wszystkim tani.

 

FedEx jest renomowaną firmą kurierską o światowym zasięgu. Świadczy usługi zakresie ekspresowego transportu przesyłek – listów, paczek, pakunków niestandardowych i wielkogabarytowych, a także palet – tych pojedynczych, jak i dużych ładunków. Dysponuje rozbudowaną flotą pojazdów dostawczych i ciężarowych, a nawet własną flotą lotniczą, dzięki czemu czas transportu do odległych krajów jest znacznie krótszy. FedEx obsługuje wszystkie kraje Unii Europejskiej i wiele krajów z całego świata, w tym Stany Zjednoczone. Jest to więc najlepsza firma kurierska dla przedsiębiorstw zlecających wysyłkę palet w kraju i za granicą, którym zależy na maksymalnie szybkim czasie realizacji, gdyż obsługa paczek odbywa się 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

 

Czy warto skorzystać z usług FedEx?

Bez wątpienia jest to firma godna uwagi, o ugruntowanej pozycji na rynku. Na jej korzyść przemawia szeroki pakiet usług, bogata oferta, ekspresowa realizacja zleceń i niskie ceny, dopasowane do rynkowych standardów. W internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii, co sprawia, że FedEx wyróżnia się na tle konkurencji i jest poważnym partnerem biznesowym o profesjonalnym podejściu do klientów. Jeśli chcesz porównać go z innymi firmami kurierskimi, działającymi na polskim i zagranicznym rynku, koniecznie sprawdź serwis Znajdź Kuriera, gdzie umieszczone zostały oferty różnych firm i brokerów. W ten sposób z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.