Zobacz najpopularniejsze porady

Tanie przesyłki FedEx – oszczędność czasu i pieniędzy

Jeden kurier, wiele korzyści

Poszukiwania dobrego i taniego kuriera często są mozolne i obarczone dużym ryzykiem. Na rynku istnieje tyle firm, że ciężko je wszystkie sprawdzić, porównać oferty, czy wyodrębnić prawdziwe opinie. Dlatego wiele osób stawia w pierwszej kolejności na znanych kurierów o ugruntowanej pozycji. Takim właśnie przewoźnikiem jest FedEx oferujący tanie przesyłki, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.

 

Podczas wyboru kuriera warto patrzyć nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość usług. Oznacza to, że najkorzystniejsza oferta nie jest tą najtańszą, tylko ta, która utrzymuje relatywnie niską stawkę, nie zaniżając przy tym standardów. W przypadku tanich przesyłek FedEx nie ma mowy o obniżaniu jakości usług. Firma szczyci się ekspresowym czasem dostawy nawet do najodleglejszych krajów w UE i poza nią. Wszystkie paczki są odpowiednio zabezpieczane na czas transportu i sortowane z zachowaniem należytej ostrożności, by nie doszło do uszkodzenia zawartości.

 

Wkraczając na rynek polski, FedEx od razu wyznaczył nowe standardy w obsłudze paczek krajowych i zagranicznych. To m.in. dzięki odpowiednio prowadzonej polityce tej firmy powstały nowe, konkurencyjne usługi, a inni kurierzy starali się sprostać wygórowanym standardom narzuconym przez światowego potentata.

 

Jak wybrać najlepszego kuriera?

Aby uniknąć ryzyka wyboru nieodpowiedniej firmy, najlepiej korzystać z pośrednictwa brokerów kurierskich. Są to firmy, mające podpisane specjalne umowy z różnymi przewoźnikami, w tym m.in. z FedEx’em. To rozwiązanie korzystne dla osób zlecających wysyłkę dużej ilości paczek lub palet np. sklepów internetowych, producentów czy dystrybutorów. Broker zajmie się wszystkimi formalnościami i zaproponuje Ci korzystną umowę. Duży wybór firm kurierskich i brokerów znajdziesz w internetowej porównywarce ZnajdźKuriera.pl. Możesz tam również sprawdzić ranking firm transportowych czy porównać oferty. W ten sposób przekonasz się, że tanie przesyłki FedEx to naprawdę konkurencyjna oferta na rynku.