Zobacz najpopularniejsze porady

Usługa Geis Point kierowana do sklepów internetowych

Polacy coraz częściej korzystają z zakupów w sklepach internetowych. Otwiera to bardzo dużo możliwości oraz pozwala na bezpieczne, tańsze i wygodne transakcje. Większość z nas bez żadnego problemu kupuje więc niemalże wszystko przed ekranem komputera i korzysta z płatności elektronicznych. I tak w sieci najczęściej sięgamy po ciuchy, galanterię, sprzęt elektroniczny, a nawet jedzenie, tym samym wpływając na coraz lepszą obsługę w sklepach oraz coraz bardziej różnorodny asortyment. A to pozwala kupić różne rzeczy, do których nie mamy dostępu w miejscu zamieszkania. Wraz z rozwojem rynku e-commerce coraz prężniej działa sieć dostarczania przesyłek, a kurier Geis oferuje sprawdzoną usługę, która pozwala w każdej chwili odebrać paczkę z konkretnego punktu. Sprawdź cennik Geis i zobacz, że to się opłaca.

Geis Point to usługa dedykowana przede wszystkim klientom sklepów internetowych. Dzięki punktom na terenie całej Polski szybko i bezpiecznie można odebrać przesyłkę z e-sklepu dostarczoną przez taniego kuriera. Klienci, którzy nie chcą czekać, aż Geis dostarczy paczkę do domu lub też nie mogą określić, w jakich godzinach będą w domu, mogą przekierować ją do konkretnego punktu odbioru. To bardzo wygodna opcja ponieważ pozwala odebrać przesyłkę, kiedy tylko chcemy – w drodze do pracy, na zajęcia czy też podczas zakupów.

Każdy e-sklep, który chce uruchomić na swojej stronie możliwość odbioru w punkcie, powinien podpisać z firmą odpowiednią umowę. Taką opcję otwierają już niektóre platformy i wystarczy ją aktywować. Dzięki takiej możliwości kurier Geis taniej dostarczy paczkę do wskazanego puntu, a usługa zostanie dodana do opcji koszyka w twoim sklepie internetowym.

Geis Point można wysyłać przesyłki o wadze maksymalnej do 15 kg i wymiarach 80x60x42 cm. Klient po dokonaniu zakupu wybiera punkt odbioru paczki. W tym momencie otrzyma SMS z numerem nadania oraz możliwością przekierowania przesyłki. Do punktu paczka zostaje ostarczona następnego dnia roboczego, o czym klient zostaje powiadomiony za pomocą SMS-a. Przesyłka będzie czekać na odbiór do 7 dni. To wygodny i prosty sposób odbioru zamówionych towarów bez czekania na kuriera i umawiania się z nim na konkretne godziny. Sami odbieramy przesyłkę, gdzie i kiedy chcemy.