Zobacz najpopularniejsze porady

Wysyłaj tanie paczki przez internet

Żyjemy w czasach kiedy można zamówić wszystko przez internet, łącznie z codziennymi zakupami, dlaczego więc inaczej miałoby być z wysyłaniem paczek? Zamiast stać w okienku do pani na poczcie, możesz skorzystać z usługi kurierskiej, oferującej bezpośredni odbiór przesyłki z domu.

Większość firm kurierskich posiada zarówno stacjonarne punkty, gdzie można nadać paczkę, jak i oferuje możliwość odbioru przesyłki prosto spod domu. Wystarczy tylko przy składaniu zamówienia zaznaczyć taką opcję i ustalić dzień oraz godzinę odbioru. Oszczędzasz w ten sposób czas potrzebny na dojazd do siedziby firmy. Ma to szczególne znaczenie, gdy mieszkasz daleko od takiego punktu lub nadajesz przesyłkę o dużych rozmiarach i wadze np. w postaci palet. 

Wysyłanie paczek przez internet jest szybkie, proste i tanie. Możesz z łatwością śledzić promocje, jakie od czasu do czasu pojawiają się i wysyłać po jeszcze korzystniejszych cenach. Kurierzy prześcigają się w oferowaniu różnych zniżek i lepszych ofert. Bardzo popularne są kody rabatowe uprawniające do czasowych zniżek na usługi lub materiały pakunkowe. Sprawni poszukiwacze tanich przesyłek mogą w ten sposób zaoszczędzić naprawdę spore sumy.

A jak w łatwy sposób sprawdzić i porównać ceny usług w różnych firmach? Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy brokera kurierskiego. Za jego pośrednictwem bardzo szybko znajdziesz odpowiedź na pytanie, który kurier jest najtańszy i u kogo najbardziej opłaca się wysyłać paczki. Broker umożliwia także bezpośrednie zamówienie usługi, a nawet możliwość nawiązania dłuższej współpracy pomiędzy kontrahentami. Jest to więc rozwiązanie idealne dla osób poszukujących sposobu na wysyłanie tanich paczek krajowych i zagranicznych. 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich