Filtry aktualności

Jak wysłać paczkę kurierem?

Autor:
Jak wysłać paczkę kurierem?

Jak wysłać paczkę kurierem z Tania-Paczka.net

Wysyłanie paczek za pomocą Tania-Paczka.net jest bardzo proste. Daj nam znać, ile waży Twoja paczka i jakie ma wymiary oraz kształt, a my znajdziemy dla Ciebie wiele usług kurierskich do wyboru.

 

Być może sprzedałeś coś online, a może wysyłasz prezent lub zwracasz towar - bez względu na powód, możesz skorzystać z platformy wysyłkowej Tania-Paczka.net. Dzięki naszej porównywarce cen usług kurierskich możesz znaleźć najtańszy sposób wysłania paczki. Dowiedz się, ile to będzie kosztowało, jak szybko to dotrze i zarezerwuj niezawodną usługę kurierską, która odpowiada Twoim potrzebom w ciągu kilku minut.

 1.       Przygotuj paczkę do wysyłki

Musisz odpowiednio przygotować paczkę, którą chcesz wysłać, aby dotarła do odbiorcy w idealnym stanie. Zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi pakowania. Sprawdź, czy przesyłka, którą chcesz wysłać, nie jest zabroniona. Na przykład płyny lub delikatne przedmioty, takie jak ciasta lub szkło, nie nadają się do wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej. Poświęcając czas na prawidłowe zapakowanie pudełka, unikniesz bólu głowy i procedury reklamacyjnej.

 

Po zapakowaniu przedmiotu nadszedł czas, aby uzyskać wycenę dostawy paczki. Radzimy spakować swój przedmiot, zanim dokonasz pomiarów oraz zważenia, wtedy wskazania będą prawidłowe, gdy wprowadzisz je do kalkulatora wyceny.

 

2. Oblicz cenę, aby wysłać paczkę

Wystarczy kilka kliknięć, aby wyświetlić ofertę firm kurierskich.  Pomożemy Ci wysłać paczkę w dowolne miejsce w kraju oraz na całym świecie. Potrzebujemy tylko kilku szczegółów, w tym:

  • Jak ciężka jest twoje paczka?
  • Jakie ma wymiary i kształt?
  • Opcje dodatkowe: pobranie, ubezpieczenie, awizacja telefoniczna kuriera

Wybierz firmę kurierską i naciśnij przycisk „Zleć nadanie”.  Oferujemy tanią dostawę paczek, palet , gabarytów bez względu na rozmiar i wagę Twojej przesyłki. Korzystamy z  usług kurierskich najlepszych firm: DHL, DPD, InPost, FedEx, GLS, Geis, Ambro Express

 

3. Wypełnij formularz zamówienia kuriera

Podaj nam dane adresowe nadawcy i odbiorcy

Jeśli chcesz wysłać paczkę za granicę, możemy również pomóc ci ją wysłać.

 

4. Zapłać i wydrukuj dokumenty wysyłkowe

Po uzyskaniu wszystkich tych informacji - kliknij „Zamów kuriera”, aby zakończyć proces zamówienia. Po potwierdzeniu płatności wyślemy Ci etykiety wysyłkowe, które naklej na Twoją przesyłkę. Niektóre firmy kurierskie nie wymagają drukarki - ale wyślemy Ci opcjonalną etykietę.

 

UWAGA - Podaj numer kontaktowy telefonu do nadawcy i odbiorcy, na wypadek gdyby kurier musiał skontaktować się w sprawie przesyłki.

 

Pozdrawiamy 

Zespół Tania-Paczka.net