Filtry aktualności

Jak wysłać ZDERZAK samochodowy kurierem

Autor:
Jak wysłać ZDERZAK samochodowy kurierem

Jak tanio wysłać kurierem zderzak samochodowy

Firma kurierska Tania-Paczka umożliwia swoim Klientom możliwość wysyłki kurierem części samochodowych takich jak zderzak, maska, drzwi itp.

W nasze ofercie istnieje możliwość skorzystania z dwóch firm kurierskich umożliwiających transport takich przesyłek.


1. Kurier GEIS

Zdajemy sobie sprawę, iż zapakowanie zderzaka samochodowego w karton może stanowić nie lada problem, dlatego też oferujemy naszym Klientom możliwość wysyłki części samochodowych takich jak zderzak maska, maska samochodowa, drzwi samochodowe.

 

Zderzak nie musi być zapakowany w karton i stanowić prostopadłościanu

 

Zderzak samochodowy należy zabezpieczyć, tak aby nie uległ uszkodzeniu lub porysowaniu w trakcie transportu np. owijając folia bąbelkową, kartonami i owinąć folią stretch. Po tak zapakowaną przesyłkę możemy zamówić kuriera. 

Koszt wysyłki zderzaka samochodowego kurierem to 109 zł.

 Do tej opłaty dochodzą ewentualne opcje dodatkowe. Chcąc zapoznać się z dokładną ceną wysyłki zderzaka samochodowego zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

 

2. Kurier AMBRO EXPRESS

Dzięki naszej współpracy z przewoźnikiem Ambro Express umożliwiamy naszym Klientom wysyłkę maski samochodowej, zderzaka, drzwi samochodowych bez konieczności specjalnego pakowania. Wystarczy zabezpieczyć przesyłkę przed uszkodzeniem i zamówić kuriera. https://tania-paczka.net/cennik-przesylek-kurierskich

3. Kurier DHL

Firma DHL umożliwia przewóz zderzaka samochodowego i innych części blacharskich. Koniecznym warunkiem nadania przesyłki jest zapakowanie jej w karton, tak aby po zapakowaniu stanowiła prostopadłościan, czyli karton o równych bokach. W przeciwnym razie kurier przyjeżdżając po przesyłkę może odmówić jej odbioru. Dodatkowo szerokość przesyłki wraz z opakowaniem nie może przekroczyć 200 cm a suma boków (szer. + dł. + wys.) 300 cm. Maksymalna waga to 31,5 kg.


 Wyceń wysyłkę zderzaka samochodowego kurierem

Materiały do pakowania zderzaka

Wysyłka części samochodowych i gabarytowych to już nie problem

 

Dzięki naszej ofercie możecie Państwo wysłać kurierem maskę samochodową, zderzak, drzwi, koła, opony czy tez klapę tylna bagażnika. Mamy świadomość jak w dzisiejszych czasach ciężko zlecić nadania takich przesyłek, zatem nasza oferta kierowana jest zarówno do oso fizycznych jak i do firm, czyli mechaników, zakładów blacharskich, sklepów z częściami motoryzacyjnymi.

Może Cie zainteresować