Filtry aktualności

Nowa filia GLS na południu Polski

Poznań-Komorniki, 29 czerwca 2016 r. Firma kurierska GLS Poland uruchomiła nowy oddział w Przemyślu. Odciąży to filię w Rzeszowie i pozwoli na skrócenie tras pokonywanych przez kurierów.

 

Do odbiorców na terenie od Lubaczowa na północy po Ustrzyki Górne na południu przesyłki będą doręczane z filii w Przemyślu. Dotychczas w tym regionie paczki dostarczał oddział GLS w Rzeszowie. „W ostatnich latach ilość paczek na tym obszarze sukcesywnie rosła” - mówi Tomasz Kroll, Region Manager GLS Poland & Ireland. „Stale zwiększamy liczbę naszych filii, skracając jednocześnie trasy przejazdów“.

W ten sposób GLS Poland optymalizuje trasy, dzięki czemu czas dojazdu kurierów zostanie zdecydowanie skrócony. Nowy oddział leży w centralnej części obsługiwanego obszaru. Filia w Przemyślu będzie mogła obsłużyć nawet 2500 paczek dziennie.

Dobre połączenia

Hala przeładunkowa o powierzchni 500 m2 posiada dwie bramy dla samochodów liniowych  oraz 12 bram kurierskich. Przemyski magazyn dysponuje bezpośrednimi połączeniami z Rzeszowem oraz z centralną sortownią w Strykowie. Nowy oddział ma dobrą lokalizację, w jej bezpośrednim sąsiedztwie krzyżują się drogi krajowe nr 28 i 77.

Silna sieć

GLS Poland działa na terenie całej Polski dysponując 30 filiami i jedną główną sortownią. „Nasz dynamiczny rozwój łączy się z nowymi inwestycjami, abyśmy mogli świadczyć usługi kurierskie na coraz to wyższym poziomie” - stwierdza Tomasz Kroll. Tylko w tym roku fiskalnym oddziały w Białymstoku i Lublinie przeniosły się do większych obiektów, a  filie we Wrocławiu i Bydgoszczy zostaną rozbudowane. Sieć ma się także wzbogacić o kolejne lokalizacje. 

Galeria

gls