Filtry aktualności

Paczka na Ukraine - Посилка в Україну

Autor:
Paczka na Ukraine - Посилка в Україну

Paczka na Ukraine - wysyłka kurierem

 

Obecnie Polska jest jedną z głównych destynacji dla obywateli Ukrainy, przybywających tu głównie w celach zarobkowych. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie dotyczące wysyłki paczek i listów z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski, przedstawiamy ofertę na tego typu usługi.

Paczka na Ukrainę to specjalna usługa w przeznaczona głównie do Ukraińców. Przewóz przesyłek realizowany jest transportem drogowym oraz lotniczym.

Jeżeli wartość paczki nie przekracza 100 Euro , procedura zamawiania kuriera , jest maksymalnie uproszczona, zatem możesz szybko i tanio sposób wysłać paczkę do Ukrainy a z uwagi na fakt, że jest to usługa kurierska, przesyłka zostaje terminowo doręczona bezpośrednio do rąk odbiorcy.

 

Paczki do Ukrainy

Dlaczego lepiej wysłać paczkę na Ukrainę za pośrednictwem firmy kurierskiej? Jest to opcja szybsza i tańsza oraz bezpieczniejsza niż prywatni przewoźnicy.

Nadawca nadają paczkę na Ukrainę posiada od momentu nadania, dostęp do śledzenia przesyłki, wiec od samego początku widzi drogę, jaką przebywa nadana przez niego paczka. Przesyłkę można nadać w naszych punktach stacjonarnych lub tez zamawiając kuriera przez internet.

 

Paczki kurierskie na Ukrainę a przepisy celne

Zgodnie z ukraińskimi przepisami celnymi, przesyłki o łącznej wadze do 50 kg i łącznej deklarowanej wartości do 100 EUR są zwolnione z opłat celno-podatkowych.

Uwzględniana jest łączna waga i wartość paczek, które są wysyłane do odbiorcy w jednym transporcie. Liczba paczek, którą w ciągu roku może otrzymać jeden odbiorca jest nieograniczona. W jednej paczce może znaleźć się do 10 kg produktów żywnościowych, zapakowanych oryginalnie przez producenta.

Z uwagi na fakt, iż Ukraina nie należy do Unii Europejskiej procedura odprawy celnej jest dużo bardziej skomplikowana. Nasza firma odprawę celną dokonuje za nadawcę, który nie musi się martwić formalnościami. Nie należy zapominać jednak o tym, iż to na nadawcy leży obowiązek dopilnowania, aby w paczce nie znajdowały się przedmioty lub produkty wyłączone z przewozu.

 

Towary zabronione w paczkach do Ukrainy

Przykładowo nie można wysyłać: narkotyków, broni, amunicji,  materiałów wybuchowych, substancji trujących i innych zagrażających życiu lub zdrowiu.

Ograniczeniom podlegają natomiast wyroby tytoniowe, wyroby alkoholowe, lekarstwa, zwierzęta i rośliny. Opłatom celnym podlegają przedmioty, których ilość wskazuje na to, że są one przeznaczone na sprzedaż.

 

Jak najtaniej wysłać paczkę na Ukrainę

Ile kosztuje wysyłka paczki na Ukrainę? Koszt jest uzależniony od wielu czynników: wagi paczki, jej rozmiarów, zawartości a także wybranego przewoźnika. Wszystkie te czynniki wpływają na cenę, lecz ogólna zasada jest dość prosta, im cięższa paczka tym droższa.

Kolejne częste pytanie to: ile idzie paczka na Ukrainę. Jeżeli wybierzemy  transport lotniczy, gwarantujemy doręczenie paczki zagranicznej nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Tym klientom, którym zależy na opcji ekonomicznej, oferujemy transport drogowy, gdzie możemy zaproponować niskie i wyjątkowo atrakcyjne ceny usług.

Waga paczki na Ukrainę nie może przekraczać 30 kg a jej długość + obwód (mierzony w kierunku prostopadłym do długości) może wynosić maksymalnie 300 cm.

 

Jak zamówić kuriera na Ukrainę?

Jak szybko i bez zbędnych formalności wysłać przesyłkę na Ukrainę? Proces zamawianie kuriera na Ukrainę jest bardzo prosty. Wejdź na stronę www.tania-paczka.net wybierz adres nadawcy i odbiorcy paczki na Ukrainie a następnie wprowadź wagi i wymiary przesyłki. Dokonaj opłaty i czekaj na kuriera

 

Ukraina – do jakich miast można wysłać paczkę

Dostarczamy przesyłki do największych ukraińskich miast takich jak Kijów, Charków, Odessa, Dniepropietrowsk, Doniec, Zaporoże, ale również do odbiorców przesyłek zamieszkujących nawet najmniejsze miejscowości i wsie.

 

Zapraszamy

бажаний 

 

Może Cię zainteresować:

 

przesyłki kurierskie paczka na ukraine kurierem