Filtry aktualności

Aktualności z rynku

Jak wysłać przesyłkę lotniczą

Jak wysłać przesyłkę lotniczą

Opublikowano: 2017-08-24 Autor: BrokerKurier.pl - Wysyłaj Bezpiecznie Kurierem
Zdarza się, że zależy nam na tym, by przesyłka jak najszybciej trafiła do odbiorcy. Takie priorytety oczywiście są związane z wyższą ceną, ale również ze standardem usługi. Najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku zarówno w przewozie kurierskim krajowym, jak i zagranicznym jest transport lotniczy.
Wysyłka palet do Rosji dzięki usługom kurierskim

Wysyłka palet do Rosji dzięki usługom kurierskim

Opublikowano: 2017-08-24 Autor: eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier
Co wpływa na cenę palety do Rosji? Niewątpliwie najważniejszymi aspektami przy wycenie są wymiary i waga palety oraz miejsce, do którego jest adresowana. Poza tym możemy wybrać cały szereg opcji dodatkowych takich jak ubezpieczenie czy też przesyłka ekspresowa. Zanim jednak zapakujemy paletę i ją zabezpieczymy, koniecznie zapoznajmy się z przepisami obowiązującymi w...
Wysyłka palet do Niemiec

Wysyłka palet do Niemiec

Opublikowano: 2017-07-24 Autor: eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier
W poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnej oferty warto skorzystać z platformy Ebox24.pl, która współpracuje z najlepszymi kurierami i negocjuje świetne warunki zarówno cenowe, jak i logistyczne. Sprawdź ceny palet zagranicznych na Ebox24.pl
Transport Chiny-Polska

Transport Chiny-Polska

Opublikowano: 2017-07-06 Autor: BrokerKurier.pl - Wysyłaj Bezpiecznie Kurierem
Coraz większą popularnością cieszą się zakupy w sieci. Klientów przyciągają również sklepy internetowe w Chinach. Z Chin do Polski przysyłane są przede wszystkim produkty wysoko przetworzone oraz elektronika jak na przykład komputery, telefony czy odzież. Przeczytaj więcej na temat Transportu z Chin do Polski.
Zamawiaj kuriera z komórki i tabletu

Zamawiaj kuriera z komórki i tabletu

Opublikowano: 2017-07-06 Autor: eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier
Witryna Ebox24 jest w pełni mobilna - dzięki temu kuriera można zamówić korzystając z telefonu lub tabletu. Szybko i wygodnie. Gdziekolwiek jesteś masz łatwy dostęp do formularza wyceny przesyłek.
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13