eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier

Miejsce w rankingu:


Adama Mickiewicza 64
01-650 Warszawa
www.ebox24.pl
tel.:22 870 51 10
kom.:+48 602 239 850

e-mail: kontakt(małpa)ebox24.pl

O firmie

Platforma eBOX24.pl jest profesjonalnym portalem pośredniczącym w usługach kurierskich. Serwis prowadzony jest przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży Transport Spedycja i Logistyka.

         Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego wykorzystując potencjał personelu rozumiemy potrzeby naszych klientów i dzięki temu, że nie tylko słuchamy, ale też słyszymy wszelkie sugestie jesteśmy w stanie być elastycznym partnerem i dostosowywać się do indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta.

         U nas nie ma grupowania nadających. Nieważne czy jesteś osobą prywatną, która zleca nam 1 paczkę w kwartale czy reprezentujesz koncern wysyłający ich tysiące otrzymasz taki sam serwis na najwyższym poziomie jakościowym.

         Nie obiecujemy złotych gór, braku reklamacji i 100% dostaw na czas przy najniższej cenie, bo patrzymy realnie na świat. To co możemy Państwu zagwarantować to 100% partnerstwo, naszą siłą jest to, że w przypadku pojawienia się problemów których w transporcie nie da się w pełni uniknąć stawiamy im czoła i rozwiązujemy je razem z naszymi kontrahentami, nie pozostawiając ich samym sobie.

         Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby być postrzeganym na tle konkurencji jako Partner dla klienta, a nie tylko usługodawca. Pomimo tego, że nasz system jest bardzo zautomatyzowany to za nim stoją i pracują ludzie, którzy monitorują na bieżąco każdą zleconą przesyłkę.

Tylko u Nas za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 1pkt PAYBACK.

Sprawdź jak bardzo może być Tani Kurier.

Państwa zadowolenie jest Naszym CELEM !

Zapraszamy do współpracy

Zespół eBOX24.pl

Załóż punkt kurierskiZdobądź klientów z Google

Ostatnio dodane aktualności

Dodatkowe opłaty strefowe w DPD

Dodatkowe opłaty strefowe w DPD

Autor: eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier
Ponieważ DPD wprowadziło dodatkowe opłaty strefowe za dostarczenie przesyłki (paczki i palety) do strefy 2 lub 3 udostępniamy aktualną tabelę dopłat strefowych DPD - strefa 2 i 3.
Tani kurier do Niemiec

Tani kurier do Niemiec

Autor: eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier
Wymiana wysyłek (zarówno paletowych jak i paczek) między Polską a Niemcami jest bardzo intensywna i regularna. Nic dziwnego. Niemcy to nasz ważny partner handlowy i jeden z naszych głównych sąsiadów. Niezależnie od tego, czy sprowadzasz niemieckie produkty, czy też wysyłasz swoje wyroby do ojczyzny Goethego, zapoznaj się z cennikiem taniego kuriera. Możliwe, że zaskoczą...
Czy kurierzy jeżdżą w soboty?

Czy kurierzy jeżdżą w soboty?

Autor: eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier
Cóż, czasem zdarza się, że pilne obowiązki zawodowe muszą być zrealizowane w sobotę. Dotyczy to również sytuacji, w której nasi kooperanci muszą otrzymać od nas jakieś materiały czy dokumenty w sobotę. Z pewnością zdarzyło Ci się już kiedyś poszukiwać informacji, czy kurier jeździ w soboty.Nie martw się! My też doświadczyliśmy sytuacji, kiedy w sobotę, w domowych...