Filtry aktualności

Aktualności z rynku

Tani Kurier Nowe Miasto i Ełk

Autor: e-speedpak.net - kurierskie punkty paczkowe
Informujemy o dwóch nowo otwartych punktach paczkowych E-speedpak. Już teraz możesz nadać swoją paczkę i cieszyć się szybką i niezawodną obsługą:Tani Kurier Nowe MiastoTani Kurier EłkSkorzystaj z powyższych lokalizacji lub sprawdź, czy w Twoim mieście też znajduje się Punkt Paczkowy. A może dołączysz do naszej sieci? Serdecznie zapraszamy!
Dopłata do przesyłki kurierskiej

Dopłata do przesyłki kurierskiej

Autor: Szybki Kurier.eu
Czy wiesz o tym, że wysyłka tanim kurierem może wiązać się z obowiązkiem dopłaty? Może się to zdarzyć w konkretnych sytuacjach. Chcesz się dowiedzieć, w jakich? Zapraszamy do lektury tabeli dopłat.W tabeli wyszczególniliśmy takie informacje jak: kurier dopłata waga. Ta ostatnia kwestia jest ważna w przypadku dopłat związanych z przekroczeniem dozwolonego ciężaru przesyłki.
Wymiary paczki standardowej i niestandardowej

Wymiary paczki standardowej i niestandardowej

Autor: eBOX24.pl - Profesjonalny Tani Kurier
Interesują Cię dopuszczalne wymiary paczek kurierskich? Na naszej stronie możesz zerknąć do poradnika: Jakie wymiary może mieć paczka kurierska?Znajdziesz tam informacje, jak duże mogą być paczki standardowe, ale również te niestandardowe. Chcesz wysłać towar z konkretnym przewoźnikiem? Nie ma problemu! Zapoznaj się z wymiarami paczki DHL, DPD, UPS i Fedex.Warto wiedzieć!
Tanie paczki za granicę

Tanie paczki za granicę

Autor: BrokerKurier.pl - Wysyłaj Bezpiecznie Kurierem
Wysyłka tanich paczek za granicę to już standard. Tanim kurierem możesz wysłać swój towar w najróżniejsze zakątki Europy, ale i świata.Warto poświęcić jednak trochę czasu i wybrać sprawdzonego przewoźnika. W artykule Kurier za granicę przeczytasz między innymi o tym, na co warto zwrócić uwagę, wysyłając paczki poza teren naszego kraju. Dowiesz się również, jak...

Co zrobić kurier nie przyjechał po paczkę?

Autor: Tania-Paczka.net
Co zrobić, gdy paczka nie została odebrana przez kuriera?  Zdarzają się sytuacje, iż kurier z powodu np. zbyt dużej ilości zleceń nie zdążył odebrać przesyłki. W takim przypadku najszybszym sposobem, aby uzyskać informację, kiedy nastąpi odbiór jest bezpośredni kontakt z wybraną przez Państwa firmą kurierską.     GEIS: +48 22 212 28 00, info@geis.pl DPD: +48 22 577...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9