PogotowiePaczkowe.pl - specjaliście od paczek niestandardowych

Miejsce w rankingu:


Kilińskiego 6a
56-420 Bierutów
www.pogotowiepaczkowe.pl
tel.:533 561 666


O firmie

POGOTOWIE PACZKOWE to idealne rozwiązanie dla mechaników i warsztatów oraz wszystkich, którzy wysyłają części samochodowe takie jak silniki, koła, felgi, maski, drzwi, zderzaki lub inne niestandardowe i wielkogabarytowe przesyłki. Współpracujemy tylko z największymi i najbardziej solidnymi firmami kurierskimi na rynku, dzięki czemu stajemy na wysokości zadania i ratujemy z opresji każdą paczkę w potrzebie. 

 

PogotowiePaczkowe.pl to: 

- Tani kurier dla mechanika. Z nami wyślesz nietypowe ładunki i trudne do zapakowania.

- Tanie przesyłki dłużycowe i gabarytowe kurierem. Wyceniamy przesyłki niestandardowe według gabarytów paczki.

- Tani transport części samochodowych kurierem. Pomagamy w najczęstszych problemach jakimi są wysyłki części samochodowych kurierami. 

 

U nas nie usłyszysz „nie damy rady”. PogotowiePaczkowe.pl powstało z myślą, by tanio i bezpiecznie przewieźć każdą paczkę od nadawcy do odbiorcy. Dokładamy starań, by każda przesyłka dotarła jak najszybciej w stanie nienaruszonym. Nasza szczególna troska jest spowodowana dbaniem o komfort naszych klientów. Wiemy, że gdy powierzacie nam swój cenny towar, to naszym celem jest po prostu o niego zadbać. To szczególnie ważne w przewozie paczek niestandardowych i dłużycowych. One właśnie wymagają ponadstandardowych środków. 

 

Z Pogotowiem Paczkowym wysyłka części samochodowych to już nie problem - każdą część samochodową możesz przesłać naszym kurierem. Pokazujemy jak przygotować swoje części samochodowe do transportu oraz jak je zapakować, aby uniknąć problemów z transportem kurierami. Dzięki temu Twoje przesyłki dotrą do adresata bez przeszkód szybko i tanio.

Załóż punkt kurierskiZdobądź klientów z Google

Ostatnio dodane aktualności

Anulowanie kuriera

Anulowanie kuriera

Autor: PogotowiePaczkowe.pl - specjaliście od paczek niestandardowych
Niekiedy zamawiamy kuriera, a później okazuje się, że musimy anulować zamówienie usługi. Może to wynikać z różnych sytuacji. Np. towar nie jest gotowy lub klient anulował zamówienie. Niezależnie od przyczyny, warto zareagować jak najszybciej. Jak? Wyjaśnienie znajdziesz w artykule: Jak anulować przesyłkę kuriera? Dodatkowo dowiesz się z niego, dlaczego warto być...
Wysyłka kurierem pralki

Wysyłka kurierem pralki

Autor: PogotowiePaczkowe.pl - specjaliście od paczek niestandardowych
W ostatnich latach zwiększyła się ilość sklepów online oferujących urządzenia RTV/AGD. Coraz częściej również zdarza nam się zamawiać sprzęty nowe i używane przez internet. Przewieźć można już bezproblemowo coraz więcej produktów - także takich, których wysyłka wydawała się kiedyś bardzo skomplikowana.Interesuje cię temat transportu pralki? Chcesz wiedzieć, jak...