Zobacz najpopularniejsze porady

Cennik kuriera DHL

Popularny kurier DHL jest ceniony za terminową realizację zleceń, a także szereg różnych opcji. Przewoźnik dostarcza koperty z dokumentami, paczki oraz palety do odbiorców w Polsce i za granicą. Korzystny cennik DHL sprawia, że to doskonały wybór klientów indywidualnych i biznesowych, a szczególnie chętnie na tę opcję decydują się firmy z sektora e-commerce. Warto również sprawdzić wycenę DHL na stronie brokera, ponieważ praktyka pokazuje, że w wielu wypadkach jest ona bardzo atrakcyjna. Dużym plusem jest to, że mamy dostęp do różnych ofert i by z nich skorzystać, nie musimy podpisywać żadnych umów. W przypadku niestandardowych przesyłek, warto poprosić o indywidualną wycenę DHL.

Ile kosztuje paczka DHL?

Na cenę paczki DHL wpływ mają przede wszystkim podstawowe jej parametry. Przewoźnik ze względu na wielkość i wagę przesyłek proponuje cztery różne stawki. Takie rozwiązanie pozwala szybko oszacować, ile zapłacimy za paczkę DHL. Poza tym oczywiście do wyboru mamy również całą paletę opcji dodatkowych, które fantastycznie pozwalają dostosować usługę do swoich potrzeb.

Najtańszy kurier DHL przykłada również wagę do tego, by przesyłki były zapakowane zgodnie z zaleceniami i mieściły się w określonych parametrach. Za nadanie paczki niestandardowej będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Cennik DHL uwzględnia również te opcje, które chętnie wybierają klienci takie jak ubezpieczenie, pobranie czy też informacje przed doręczeniem– PDI. Można również zdecydować się odbiór przez kuriera DHL Parcel, zwrot i pobranie należność, czyli COD. Są one dodatkowo płatne. Nie zapłacimy natomiast za ubezpieczenie przesyłki do kwoty 6500 złotych, doręczenie i przekierowanie oraz śledzenie przesyłki w funkcjonalnym module. Wypełnij formularz i sprawdź, ile zapłacisz za paczkę DHL.

Cennik paczek DHL

Cena DHL za paczkę super lekką wynosi od 14,74 zł netto. Za paczkę lekką zapłacimy od 16,18 netto, a ciężka będzie kosztować od 24,31 zł netto. Duże paczki oraz palety DHL są droższe i wymagają specjalnego przygotowania oraz przyjazdu przewoźnika specjalnym samochodem.

Cena palety DHL

Palety DHL najczęściej nadawane są przez firmy, ale zdarza się, że klienci indywidualni wykorzystują charakterystyczne podstawy do nadania ciężkiej i większej przesyłki lub też takiej, która ze względu na swój kształt lub specyfikę musi być przewożona na podstawie. Cena palety DHL będzie oczywiście uzależniona od wagi i wymiarów przesyłki. Należy również pamiętać o tym, że przewoźnik będzie potrzebować więcej miejsca na podjeździe, ponieważ z taką przesyłką przyjedzie kierowca specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem. Palety najczęściej są doręczane w opcji door-to-door lub rampa-rampa. Cena palety DHL uwzględnia również odległość, jaką przesyłka musi pokonać, i wybrane opcje dodatkowe.

Ile kosztuje paczka zagraniczna DHL?

Najtańszy kurier DHL dostarcza również paczki zagraniczne w różne rejony świata. To sprawdzony i rzetelny doręczyciel dokłada starań, aby wszystkie przesyłki docierały do odbiorcy w stanie nienaruszonym i dlatego trzeba zwrócić uwagę na to, aby wewnątrz nie znalazły się towary zabronione w transporcie oraz by zapakować paczkę w zalecany sposób. Na cenę DHL wpływ będzie miało również to, jaką odległość paczka musi pokonać oraz jaki środek transportu wybierzemy.

Zobacz też: Kontakt do kuriera DHL

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich