Zobacz najpopularniejsze porady

Cennik kuriera FedEx

Charakterystyczne logo oraz opinie klientów i cennik FedEx przyciągają zarówno nadawców indywidualnych, jak i firmy. Tani kurier szybko i rzetelnie dostarcza koperty z dokumentami, paczki oraz palety do odbiorców na całym świecie, a doskonale rozlokowana baza logistyczna oraz różne środki transportu sprawiają, że wszystkie procedury przebiegają sprawnie. To również powoduje, że cennik FedEx jest bardzo korzystny. Za standardową przesyłkę o wadze do 5 kilogramów zapłacimy od 26 złotych w serwisie miejskim. Tu przewoźnik gwarantuje dostarczenie paczki w ciągu dwóch godzin. Najtańsza przesyłka krajowa FedEx kosztuje od 22 złotych o wadze do 1 kilograma i od 23 złotych za przesyłkę do 5 kg. Można również nadać paczkę bez konieczności podpisywania umów czy też deklarowania się co do ilości zleceń, korzystając ze strony brokera. To tańsza i szybsza opcja, która daje nam dostęp do różnych propozycji. Cena paczki FedEx może się okazać jeszcze atrakcyjniejsza.

Ile kosztuje paczka FedEx?

Na to, ile zapłacisz za paczkę FedEx, wpływ mają przede wszystkim podstawowe parametry, jakie wpisuje się w formularz zamówienia. To na podstawie wagi oraz wymiarów, a także danych adresowych zostanie przygotowana wycena FedEx. Na tym etapie mamy również możliwość wyboru różnego rodzaju opcji dodatkowych, które, choć płatne, pozwalają dostosować usługę do swoich potrzeb. Niezwykle ważne jest to, by przygotować przesyłkę zgodnie z zaleceniami przewoźnika, ponieważ niestandardowa paczka będzie droższa, a niewłaściwie zapakowanej tani kurier nie przyjmie. Cenę FedEx może również podnieść wybór usługi ekspresowej i jest to opcja, z niej korzystają osoby, którym zależy na czasie.

Ile kosztuje paczka za granicę FedEx?

Tani kurier FedEx jest chętnie wybierany przez klientów na całym świecie. Bez problemu dostarcza również paczki w odległe zakątki. Ta odległość oraz wybrany środek transportu będą miały bardzo duże wypłaty na cenę paczki zagranicznej FedEx oraz oczywiście termin doręczenia. Podstawą wyceny są oczywiste podstawowe parametry takie jak waga i wymiary, a także określona strefa, do której nadajemy przesyłki. Cennik FedEx określa ją bardzo precyzyjnie. Warto przy tym pamiętać o tym, że w paczce nie mogą się znaleźć towary zabronione w transporcie na mocy wewnętrznych przepisów przewoźnika oraz restrykcji międzynarodowych, a zlecenie nadawane poza Unię Europejską będzie przechodzić kontrolę celną i wymaga przygotowania odpowiednich dokumentów.

Ile zapłacisz za paletę FedEx?

Tanie palety FedEx najczęściej nadawane są przez firmy, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać większą i cięższą przesyłkę na dedykowanej palecie także jako osoba indywidualna. Poza wagą na cenę palety FedEx wpływ będą mieć wybrane opcje dodatkowe. W standardzie przesyłka do 100 kilogramów będzie kosztować od 120 zł. Warto pamiętać, że po paletę przyjedzie tani kurier specjalnym samochodem z podnośnikiem lub windą i należy mu przygotować odpowiednio dużo miejsca na podjeździe. Sprawdź, jaką wycenę palety FedEx przygotujemy dla ciebie. 

Zobacz też: Kontakt do kuriera FedexLogo kuriera Fedex 

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich