Zobacz najpopularniejsze porady

Cennik kuriera UPS

Cennik kuriera UPS to jeden z ważniejszych argumentów przy wyborze tego przewoźnika. Poza tym klienci zwracają również uwagę na najwyższy standard realizowanych usług oraz terminowość doręczeń. Charakterystyczne logo staje się więc ofertą szytą na miarę potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Cennik UPS obejmuje zatem koperty z dokumentami, małe paczki oraz palety czy też przesyłki niestandardowe. W każdym wypadku przewoźnik dokłada starań, aby znalazły się one u odbiorcy w stanie nienaruszonym.

Ile kosztuje paczka UPS? 

Na cenę UPS ma wpływ wiele czynników. Przede wszystkim będą to standardowe parametry – to jest waga i wymiary, które wpisuje się w dedykowane miejsca formularza zamówienia. Poza tym klienci chętnie wybierają różnego rodzaju opcje dodatkowe takie jak na przykład pobranie czy ubezpieczenie. Oczywiście wpłyną one na cenę paczki UPS, ale także doskonale spersonalizują usługę. Dzięki temu i najtańszy kurier, i klienci skorzystają z najlepszych możliwości szytych na miarę. Co istotne, tak zwany moduł śledzenia przesyłek jest bezpłatny. Za najmniejszą paczkę UPS o wadze do 1 kg i zapłacimy od 44,16.

Warto również sprawdzić ofertę brokera, a w przypadku wątpliwości co do wyceny poprosić o indywidualne propozycje. Jest to opcja dla klientów indywidualnych i firm niezależnie od tego, czy mają one podpisaną umowę. I bez niej można korzystać z najlepszych propozycji i całego wachlarza usług oraz ofert najtańszych kurierów.

Cena palety UPS

Cennik UPS osobne miejsce poświęca przesyłkom paletowym. Tu również cena kuriera jest przede wszystkim zależna od podstawowych parametrów takich jak waga i wymiary. Za standardowa paletę UPS zapłacimy więc od 151,29. Dodatkowe opcje, niestandardowe wymiary czy też konieczność specjalnej obsługi sprawiają, że koszty będą większe. Warto pamiętać, by paletę UPS zapakować zgodnie z zaleceniami przewoźnika, a także odpowiednio ją oznaczyć. Po tak dużą przesyłkę przyjedzie najtańszy kurier specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem i należy mu przygotować odpowiednio dużo miejsca na podjeździe. Masz wątpliwości, poproś o indywidualną wycenę UPS.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna UPS?

Tani kurier UPS to jedna z marek rozpoznawalnych na całym świecie i bez problemu dostarcza różnego rodzaju przesyłki. Na cenę przesyłki zagranicznej UPS poza oczywistymi parametrami wpływać będzie również to, jaki środek transportu wybierzemy. Z drugiej strony to generuje również, jak szybko paczka lub paleta znajdzie się u odbiorcy. Najdroższe są oczywiście usługi ekspresowe, ale właśnie one są wybierane przez tych klientów, którym zależy na czasie. Przed zapakowaniem paczki zagranicznej UPS trzeba koniecznie sprawdzić, jakie towary w niej nie mogą się znaleźć oraz jak ją przygotować, aby dotarła do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Ograniczenia wynikają zarówno z regulaminów przewoźnika, jak i przepisów międzynarodowych. Cennik zagraniczny UPS jest tak atrakcyjny, że niezmiennie jest to jedna z chętniej wybieranych tanich firm kurierskich. 

Zobacz też: Kontakt do kuriera UPSLogo kuriera UPS

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich