Zobacz najpopularniejsze porady

FedEx ceny palet i innych ładunków o dużej wadze

Wysyłaj palety FedEx taniej

Przesyłki paletowe realizują głównie przedsiębiorcy, dystrybutorzy i firmy zaopatrujące sklepy. Czasami zdarza się również, że z takich usług korzystają osoby prywatne. Pragnąc wysłać większą ilość produktów lub przesyłkę paletową, nadawca staje przed trudnym wyborem firmy. Ceny są zróżnicowane, a przewoźnicy konkurują ze sobą nie tylko stawką, ale przede wszystkim standardem usług.

 

FedEx jest renomowaną firmą kurierską z naprawdę długą tradycją i doświadczeniem w dostarczaniu przesyłek na całym świecie. Ma nie tylko filie w każdym większym mieście, również w Polsce, ale także rozbudowaną flotę pojazdów ciężarowych, a nawet własną flotę samolotów, dzięki czemu transport odbywa się szybciej i bez pośrednictwa zewnętrznych linii lotniczych. W FedEx ceny palet są bardzo atrakcyjne właśnie dlatego, że od momentu załadunku, aż po rozładowanie wszystko odbywa się wewnątrz firmy, bez usług pośredników. Transport ułatwiają strategicznie rozlokowane bazy przeładunkowe i dobrze przemyślana infrastruktura.

 

Gdzie sprawdzić ceny palet FedEx?

Jeśli poszukujesz cennika FedEx z pewnością znajdziesz go na firmowej stronie. Występuje tam w wersji elektronicznej, a także jako dokument do pobrania w formacie .pdf. Ściągając taki plik na komputer, będziesz miał podgląd na stawki za poszczególne usługi i z łatwością obliczysz ile będzie Cię kosztowała przesyłka. Jest to jednak niezbyt wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dopiero poszukujesz kuriera i chcesz porównać wiele ofert. W tej sytuacji najkorzystniej będzie znaleźć porównywarkę cen kurierów i tam, wpisując odpowiednie dane do formularza, otrzymasz wiarygodne wyniki i porównanie wielu firm oraz brokerów. Szybko sprawdzisz jak wypadają ceny palet FedEx i ceny zwykłych przesyłek, w porównaniu z innymi przewoźnikami i bez trudu wybierzesz najlepszą ofertę. Nadawanie listów, paczek i palet jeszcze nigdy nie było tak proste.

 

FedEx – kurier godny zaufania

FedEx ceny paczek