Zobacz najpopularniejsze porady

Jak tanio wysłać prezent kurierem

Każdego roku w okolicy świąt panuje wzmożone zainteresowanie usługami kurierskimi. Klienci sklepów internetowych robią obszerne zakupy, a rodziny, znajomi i przyjaciele przesyłają sobie prezenty. Jak zwykle, podczas świątecznego szału zakupowego, ceny produktów, usług i przesyłek idą w górę. Ale jest to również czas wielu promocji i okazji. Przeczytaj jak tanio wysłać prezent kurierem podczas świąt Bożego Narodzenia.

 

Szukaj oszczędności

Wysyłając jedną czy dwie paczki, ta złotówka lub dwie nie robią wielkiej różnicy, jednak gdy planujesz masową przesyłkę prezentów, listów i kartek świątecznych do szerszego grona osób, sumaryczna cena robi się już poważna i może sięgać od kilkunastu do nawet kilkuset złotych, zwłaszcza jeśli nadajesz paczki zagraniczne. Z pewnością każdy chciałby zaoszczędzić taką sumę, by przeznaczyć ją na coś innego, chociażby na lepsze prezenty dla rodziny.

 

Polacy są mistrzami w wyszukiwaniu najróżniejszych promocji, zniżek czy kodów rabatowych. Potrafimy korzystać z bożonarodzeniowych okazji i za ułamek ceny kupić wymarzony przedmiot. Jednak w kwestii kosztów przesyłek już nie jest tak kolorowo. Przeciętna osoba zna kilka najpopularniejszych firm kurierskich. Powszechnie wiadomo, że wysyłka pocztą jest tańsza, ale mniej pewna i dłuższa, z kolei usługa kurierska zazwyczaj jest kilka razy droższa, chociaż paczka może dotrzeć do odbiorcy już w ciągu 24 godzin. Prawa? Otóż nie do końca. Z łatwością można znaleźć kuriera, który będzie tańszy od tradycyjnej poczty, a przy tym zaoferuje korzystniejsze terminy dostarczenia i pełne bezpieczeństwo przesyłki. Warto więc poszukać najrozsądniejszej opcji, zwłaszcza jeśli w planach masz wysyłkę dużej ilości prezentów bożonarodzeniowych i kartek świątecznych.

 

Gdzie znaleźć taniego kuriera?

Jeśli zastanawiasz się jeszcze jak tanio wysłać prezent kurierem, zachęcamy do sprawdzenia wyszukiwarki kurierów ZnajdźKuriera.pl. Szybko zestawisz ze sobą oferty wielu różnych firm i brokerów kurierskich, wybierzesz tę najbardziej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom i zamówisz kuriera bezpośrednio do domu. Takie rozwiązanie to czysta oszczędność czasu i pieniędzy.