Zobacz najpopularniejsze porady

Jak w prosty sposób nadać tanie przesyłki zagraniczne?

Wysyłaj paczki zagraniczne szybciej i taniej za pośrednictwem firm kurierskich, oferujących usługi spedycji międzynarodowej. Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent na zagranicznych przesyłkach, co w skali roku daje znaczne oszczędności? Dowiedz się jak w prosty sposób nadawać tanie przesyłki zagraniczne.

 

Przegląd kurierów oferujących tanie przesyłki zagraniczne

Przede wszystkim warto wiedzieć, że firm kurierskich na polskim rynku jest znacznie więcej niż te najbardziej znane. To może wydawać się oczywistością, ale wiele osób nie ma pojęcia, że oprócz  DPD, UPS czy DHL działają inni przewoźnicy. Wystarczy jednak trochę poszukać w internecie i z łatwością znajdziesz szereg dostawców, oferujących zarówno wysyłkę paczek krajowych, jak i międzynarodowych, a do tego transport palet i wiele innych usług.

 

Nie trzeba daleko szukać, bo wystarczy wpisać w Google interesującą Cię usługę i otrzymasz wiele wyników oraz ofert firm, wysyłających tanie przesyłki zagraniczne. Z drugiej strony taka forma poszukiwania niesie ze sobą sporo komplikacji. Porównanie ofert jest czasochłonne i niemiarodajne. Z reguły najwyższe pozycje osiągają nie najlepsi, ale ci, którzy są najlepiej wypozycjonowani. A to nie równa się z jakością usług. Dlatego, jeśli chcesz szybko, w przeciągu dosłownie minuty, sprawdzić i porównać wszystkie firmy kurierskie, najlepiej wykorzystaj do tego celu specjalną porównywarkę. W ten sposób w kilku prostych krokach znajdziesz dokładnie to, czego poszukujesz.

 

A gdy już znajdziesz kuriera…

Kiedy już znajdziesz interesującą Cię ofertę, możesz bezpośrednio z platformy zamówić usługę odbioru prosto z domu. W ten sposób, aby wysłać paczkę za granicę, nie musisz nawet wychodzić z mieszkania. Zapakowaną przesyłkę przekażesz kurierowi w pasującym Ci terminie, a jej trasę możesz śledzić przy pomocy aplikacji na stronie. Obecnie większość kurierów udostępnia taką opcję. W ten sposób odbiorca dokładnie będzie wiedział, jaki jest status zlecenia i kiedy może się spodziewać towaru.

Porównywarka Znajdź Kuriera to sposób na tanie przesyłki zagraniczne dla firm i osób indywidualnych. Sprawdź, jak to działa. Korzystanie z platformy jest całkowicie darmowe!

 

Porównaj ceny wielu tanich kurierów i brokerów kurierskich: tanie palety zagraniczne