Zobacz najpopularniejsze porady

Kontakt do kuriera DPD

Kontakt do kuriera DPD

Kurier DPD korzysta z nowoczesnych rozwiązań związanych zarówno z zamówieniem usługi, jak i śledzeniem drogi paczki do odbiorcy. Funkcjonalny formularz online pozwala dopasować ofertę do swoich potrzeb. Sprawnie działa również kontakt DPD oparty o te źródła, które klienci najchętniej wykorzystują. Przede wszystkim specjaliści firmy pomagają rozwiązywać problemy, odpowiadają na pytania dotyczące poprawnego zapakowania paczki lub listy towarów zakazanych. Także tam można się zgłosić z procedurą reklamacyjną czy też zamówieniem ponownego przyjazdu kuriera z paczką.

Kontakt DPD online

To najchętniej wybierana opcja przez internautów. W szeregu poradników można znaleźć wszystkie interesujące informacje. Poza tym drogą elektroniczną DPD udziela wskazówek, jak zamówić kuriera.

Kontakt z kurierem DPD

Moduł śledzenia przesyłek DPD umożliwia wygenerowanie numeru telefonu do konkretnego kuriera, który obsługuje nasze zlecenie. Dzięki temu można umówić się z nim na odpowiednią godzinę lub też zmienić miejsce doręczenia oczywiście w obsługiwanej strefie. Poza tym można również przekierować paczkę do wybranego Punktu Pickup DPD.

Telefon DPD

Klienci kontakt telefoniczny z DPD cenią za możliwość bezpośredniej rozmowy z konsultantami. Działają konkretne oddziały rozlokowane po całej Polsce. Infolinia DPD +48 22 577 55 55 lub 801 400 373 jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-14.00. Telefonicznie DPD pomaga rozwiązać różnego rodzaju problemy z doręczeniem czy wysłaniem przesyłki oraz przeprowadza procedurę reklamacyjną.

 

Zobacz też: 
Logo kuriera DPD do pobrania