Zobacz najpopularniejsze porady

Kontakt do kuriera Inpost

 

Kurier InPost to jeden z chętniej wybieranych przewoźników. Przede wszystkim znany jest z rozlokowanych w całym kraju paczkomatów, ale pracownicy doręczają również inne przesyłki nadawane przez firmy i klientów indywidualnych. InPost gwarantuje atrakcyjne ceny oraz rzetelne realizowanie usług. Poza tym inwestuje w nowoczesne narzędzia oraz rozbudowuje infrastrukturę.

Kontakt z InPost

Główna siedziba InPost znajduje się w Krakowie. W całym kraju rozlokowane są oddziały a także Puntu nadawczo- odbiorcze. Można więc skontaktować się z InPost bezpośrednio i zapytać o konkretną ofertę oraz rozwiązać problemy związane z pakowaniem paczki, jej wyceną czy też reklamacją. Większość oddziałów jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00.

Infolinia InPost

InPost kontakt z klientem stawia na pierwszym miejscu. Funkcjonalna strona internetowa pozwala uzyskać porady oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto również skorzystać z infolinii InPost. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 22.00, w sobotę od 8.00 do 20.00 i niedzielę oraz święta dla usługi paczkomatowej od 8.00 do 16.00. Pod numerami telefonów 722 444 000 (dla telefonów komórkowych) oraz 801 400 100 (dla telefonów stacjonarnych) można uzyskać niezbędne informacje.

 

Zobacz też: 
Logo kuriera InPost do pobrania