Zobacz najpopularniejsze porady

Kontakt do kuriera PEKAES

 

Polski operator PEKAES oferuje transport drogowy towarowy i osobowy. Przede wszystkim pakiet usług obejmuje logistykę magazynowanie dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję. Tu znaleźć można spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową - morską, lotniczą i kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne. PEKAES tworzą spółki: Pekaes sp. z o.o., Chemicals sp. z o.o., Spedycja Polska SPEDCONT sp. z o.o. To nowoczesne przedsiębiorstwo, które systematycznie wdraża nowoczesne technologie.

Oddziały PEKAES

Sieć PEKAES to 19 oddziałów, 5 agencji celnych, 6 magazynów logistycznych oraz partnerzy w kraju i zagranicą. Bez problemu można skontaktować się z PEKAES, wybierając najbliższy oddział. Główna siedziba znajduje się w Błoniach, specjaliści odpowiadają na pytania pod numerem telefonu 22 460 26 26 oraz mailowo pekaes@pekaes.pl. Poza tym na stronie internetowej PEKAES również można znaleźć niezbędne informacje i dane kontaktowe do innych oddziałów.

Kontakt PEKAES

Funkcjonalna strona internetowa PEKAES pozwala znaleźć najważniejsze informacje na temat wysyłki, współpracy. To także narzędzie w którym można śledzić przesyłki. Nowoczesne rozwiązania IT pozwalają mieć dostęp do niezbędnych danych przez całą dobę. To opcje Track&Trace, podgląd i filtrowanie przesyłek, obsługa pobrań, faktury on-line, dokumenty zwrotne, raporty, zarządzanie dostępami do konta. 

 

Zobacz też: 
Logo kuriera PEKAES do pobrania