Zobacz najpopularniejsze porady

Kontakt do kuriera Pocztex

 

Kurier Pocztex to dedykowana usługa Poczty Polskiej. Doręcza mniejsze i większe paczki klientom w całym kraju. Przede wszystkim koncentruje się na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań logistycznych i technologicznych. Dlatego właśnie jest chętnie wybierany przez klientów indywidualnych i firmy szczególnie z branży e-commerce. Pocztex bazuje na doświadczeniu i marce Poczty i wykorzystuje atrakcyjne dla odbiorców rozwiązania.

Infolinia Pocztex

Informacje na temat oferty Pocztex można znaleźć na przykład w placówkach pocztowych. To bardzo gęsta sieć punktów w całym kraju. Poza tym warto zadzwonić na infolinię Pocztex. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00, w sobotę w godzinach 8.00 – 16.00. Numer 804-104-104 obsługuje połączenia z krajowych telefonów stacjonarnych, a +48 43 842 0 842 połączenia z telefonów komórkowych oraz z telefonów stacjonarnych krajowych i zagranicznych.

Kontakt Pocztex

Kurier Pocztex wysyła klientom SMS oraz e-mail z informacją, że będzie doręczać paczkę. To rozwiązanie pozwala zaplanować usługę, a także skontaktować się z przewoźnikiem, aby umówić się na inną godzinę lub też w innym miejscu. Klienci oszczędzają czas, a kurier może zaplanować trasę. To zwiększa skuteczność i terminowość doręczeń. SMS-owe powiadomienia Pocztex zrewolucjonizowały sam system doręczeń. 

 

Zobacz też: 
Logo kuriera Pocztex do pobrania