Zobacz najpopularniejsze porady

Kontakt do kuriera Raben

 

Kurier Raben przede wszystkim specjalizuje się w logistyce kontraktowej, międzynarodowym transporcie drogowym, dystrybucji krajowej, przewozach ładunków całopojazdowych. To w dużej mierze oferta skierowana do firm i obejmuje spedycję morską, lotniczą i intermodalne usługami transportowymi. Raben stawia na logistykę oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają nadawanie oraz monitorowanie przesyłek.

Aplikacje Raben

Klienci kuriera mogą korzystać z aplikacji Raben, które pracują na systemach Android oraz iOS. Szereg funkcjonalnych rozwiązań przede wszystkim umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie jest paczka i kiedy dotrze do odbiorcy. Poza tym powodzeniem cieszy się platforma Raben. Służy ona do monitorowania wszystkich przesyłek, jakie zostały nadane. Poza tym można również włączyć powiadomienia SMS lub e-mail Raben o statusie paczki.

Kontakt Raben

Bez problemu można skontaktować się z opiekunem Raben. To opcja, która pozwala nie tylko zarządzać paczkami, ale także uzyskać odpowiedzi na szereg różnych pytań. Sprawnie działa również telefon do kuriera Raben. Z przewoźnikiem skontaktować się można, dzwoniąc na numer 61 898 88 00 (Raben Logistics), 61 898 84 00 (Fresh Logistics), 61 898 85 00 (Raben Transport) oraz mailowo: poland.info@raben-group.com, fresh logistics@raben-group.com, raben.transport@raben-group.com oraz office@raben-group.com. Na terenie Polski funkcjonuje również szereg oddziałów w dużych miastach oraz przy węzłach komunikacyjnych. 

 

Zobacz też: 
Logo kuriera Raben do pobrania