Zobacz najpopularniejsze porady

Kontakt do kuriera TNT

 

Kurier TNT to oferta skrojona na wymiar. Dlatego właśnie z usług popularnego przewoźnika korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Poza gwarancją szybkiej realizacji usług TNT stronę internetową oraz inne narzędzia dostosowuje do potrzeb odbiorców. To nowoczesna technologia a także rozwinięte zaplecze logistyczne pozwalają zarządzać i informacją, i samym transportem.

Kontakt TNT

Pomocą klientom służy Dział Obsługi Klienta, który funkcjonuje pod numerami telefonów 801 31 0000 lub +48 22 7717171. Można tam uzyskać informacje na temat usług, sposobu pakowania przesyłek oraz zgłosić problemy. Konsultanci TNT dołożą starań, aby usługa była realizowana z najwyższą starannością.

Strona internetowa TNT

Ważnym elementem, który umożliwia kontakt z TNT oraz uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji, jest profesjonalna strona internetowa. Przewoźnik zadbał, by znalazły się na niej niezbędne informacje na temat firmy i usług. Intuicyjny interfejs a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania pomogą rozwiązać każdy problem. Poza tym nowoczesne narzędzia pozwolą nadać paczkę, wycenić ją i sprawdzić jej status. Jeśli klienci potrzebują dodatkowego wsparcia, mogą również skontaktować się z TNT poprzez specjalny formularz.

 

Zobacz też: 
Logo kuriera TNT do pobrania