Zobacz najpopularniejsze porady

Oferta dla firm – sprawdzony kurier

Prowadząc biznes – nie ważne czy jest to mała, jednoosobowa firma, czy duże przedsiębiorstwo zatrudniając kilkaset osób – z pewnością, od czasu do czasu, wysyłasz coś pocztą lub kurierem. Listy, paczki, a może nawet palety. Wszystko to kosztuje, a w skali roku z drobnych kwot mogą generować się już poważne sumy. Dlatego warto rozejrzeć się za sprawdzonym kurierem, który zaoferuje Ci najlepszą ofertę dla firm – tanie paczki i palety bez umowy i zobowiązań. 

Najlepsza oferta, ale bez umowy?

Nie zawsze zachodzi konieczność wiązania się z daną firmą kurierską na dłużej. Jeśli często wysyłasz paczki lub palety, takie rozwiązanie może być korzystne. Jednak gdy z usługi korzystasz rzadko lub nie chcesz na stałe wiązać się z konkretną firmą, lepszym sposobem będzie pomoc brokera kurierskiego. Taki broker to pośrednik pomiędzy tobą a wieloma kurierami. Samodzielnie możesz dokonywać wyboru, z której oferty chcesz skorzystać, a jednocześnie broker gwarantuje korzystniejsze ceny, niż gdybyś zlecał wysyłkę bez jego pośrednictwa. 

Tanie paczki i palety bez umowy i zobowiązań 

Na stronie Znajdź Kuriera z łatwością porównasz oferty większości firm kurierskich, działających na polskim rynku. Zasada działania jest niezwykle prosta. W specjalnym formularzu wpisujesz wagę i rozmiar paczki lub palety, miejsce nadania oraz dostawy. Po zatwierdzeniu otrzymujesz czytelne zestawienie kilkunastu lub kilkudziesięciu firm. Możesz porównać ceny i wybrać tę ofertę, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz także bezpośrednio złożyć zamówienie. Później pozostaje już tylko czekać na kuriera, który zjawi się u Ciebie w umówionym dniu. W ten sposób wyślesz listy, paczki, a nawet całe palety, zawsze w doskonałych cenach i bez żadnych zobowiązań. 

Podsumowując, jeśli szukasz sposobu na wysyłanie tanich paczek i tanich palet, ale nie chcesz wiązać się długoterminową umową z żadną konkretną firmą, skorzystaj z pośrednictwa brokera. To rozwiązanie idealne dla małych, średnich i dużych firm. 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich