Zobacz najpopularniejsze porady

Okazja dla firm – tanie przesyłki do Anglii

Przesyłki do Anglii obłożone są najczęściej wysokimi kosztami ze względu na sporą odległość i konieczność odpowiedniej logistyki. Dotyczy to zwłaszcza produktów na tak zwanych paletach, które wymagają odpowiedniego sposobu transportu. Z tego względu firmy, eksportujące towary za granicę są zmuszone z ponoszeniem sporych kosztów. Jednak tanie przesyłki do Anglii są możliwe.

 

Własna flota czy zewnętrzna firma?

Firmy wykonujące eksport towarów z Polski do Anglii zmuszone są albo zainwestować we własne pojazdy i kierowców, co wiąże się z dużymi kosztami, albo podpisać umowę ze specjalistycznym przedsiębiorstwem spedycyjnym lub skorzystać z usług kurierskich. Wbrew obiegowej opinii, kurierzy zajmują się przewozem nie tylko listów i niewielkich paczek, ale także dużych palet. Oczywiście nie każda firma ma takie same możliwości techniczne, ale wiele znanych i mniej znanych przedsiębiorstw oferuje bardzo tanie przesyłki do Anglii zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

 

Jak znaleźć odpowiednią firmę?

Paczki wysyłane przez sklepy internetowe czy przedsiębiorstwa produkcyjne to niemałe koszty. Wysyłając ich kilka, a nawet kilkadziesiąt dziennie, trzeba liczyć się z naprawdę sporymi sumami, zwłaszcza jeśli to nie odbiorca pokrywa koszt wysyłki. Dlatego warto znaleźć najtańszego kuriera. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Za pomocą wyszukiwarki Znajdź Kuriera w ciągu minuty przefiltrujesz oferty wszystkich dostawców działających w Polsce, świadczących usługi dla biznesu.  Wpisując w formularzu adres nadania i wysyłki paczki, a następnie jej wagę i wymiary, otrzymasz rzetelne, posortowane oferty – od najtańszej do najdroższej. W ten sposób czytelnie jak na dłoni będziesz wiedzieć, kto oferuje tanie przesyłki do Anglii.

 

Wypróbuj mniejszych kurierów

Jeśli chcesz oszczędzić na eksporcie, nie ograniczaj się jedynie do tych najbardziej znanych firm kurierskich. Te, chociaż są największymi graczami na rynku, mają sztywne cenniki. Z mniejszymi firmami łatwiej negocjować ceny oraz indywidualne warunki, zwłaszcza gdy zamierzasz regularnie wysyłać za granicę większe ilości towarów.  

 

Porównaj oferty dla firm bez umowy: Tanie przesyłki do anglii