Zobacz najpopularniejsze porady

Przesyłki międzynarodowe

Otwarcie granic spowodowało przede wszystkim swobodę w zakresie zatrudniania pracowników, ale niewątpliwie również umocniło współpracę gospodarczą pomiędzy firmami w różnych krajach. To w prostej linii sprawia, że rośnie ilość przesyłek zagranicznych, które są obsługiwane przez doświadczonych kurierów i brokerów. Z drugiej strony rozwijający się rynek e-commerce sprawił, że bez problemu robimy zakupy tam, gdzie chcemy. Paczki za granicę wysyłamy chętnie i równie często odbieramy te od nadawców z innych krajów –nie tylko europejskich.

 

Kurier międzynarodowy

Profesjonalny kurier zagraniczny dostarcza przesyłki międzynarodowe zarówno te niewielkie, jak i przygotowane na paletach. Obsługuje klientów indywidualnych, jak i firmy na podstawie zleceń jednorazowych i podpisanych na stałe umów. Przede wszystkim zapewnia szybką i rzetelną realizację usług zgodnie z wybranymi opcjami, obowiązującymi przepisami w jak najkrótszym czasie. Kurier za granicę dostarcza przesyłki ze szczególnym zwróceniem uwagi na ich bezpieczeństwo. Dzięki profesjonalnej sieci transportowej i logistycznej paczka zagraniczna do odbiorcy dociera w możliwie najkrótszym terminie, a całą jej trasę można śledzić w specjalnym panelu.

 

Przesyłka międzynarodowa

Dużą część paczek za granicę wysyłają mniejsze lub większe firmy. To również narzędzie wykorzystywane przez sektor e-commerce. Kurier międzynarodowy gwarantuje rzetelne wykonanie usługi oraz krótkie terminy realizacji. Będą one oczywiście uzależnione od wybranych opcji i na przykład tego, jakim środkiem transportu przesyłka za granicę będzie przewożona. Tego wyboru dokonujemy podczas zamówienia usługi. W dedykowanym formularzu wpisujemy podstawowe parametry paczki takie jak dane adresowe, waga i wymiary. Możemy również zdecydować się na szereg dodatkowych opcji. Na tej podstawie otrzymamy wyceny poszczególnych przewoźników wraz z przewidywanym czasem doręczenia. Warto również przed wysłaniem zapoznać się z listą towarów niedozwolonych w transporcie oraz z instrukcją dobrego zapakowania paczki. Ten pierwszy aspekt jest zależny od przepisów międzynarodowych, restrykcji danego kraju, do którego wysyłamy paczkę oraz wytycznych przewoźnika. Po wybraniu najatrakcyjniejszej oferty dokonujemy płatności, drukujemy list przewozowy i czekamy na przyjazd kuriera. Dzięki korzystnym cenom, dużym ułatwieniom oraz intuicyjnej obsłudze jest to najlepszy i najpewniejszy sposób wysyłania paczek za granicę.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich