Zobacz najpopularniejsze porady

Sposób na najtańsze paczki na rynku

Czy wiesz jak wysyłać paczki taniej? Najtaniej na rynku? Pewnie odpowiesz – najlepiej znaleźć najtańszą firmę. Tak, to oczywiste, ale jak wśród setek ofert wyszperać tę najlepszą? Nie jest to wcale takie proste, ponieważ kurierów na polskim rynku jest naprawdę bardzo wielu, a pojedyncze wyszukiwanie stron i porównywanie cenników byłoby mocno czasochłonne.

Z brokerem taniej, ale którego brokera wybrać?

Brokerzy to pośrednicy pomiędzy Tobą a kurierami. Mają specjalnie wynegocjowane stawki i mogą zaoferować korzystniejsze warunki, dla swoich klientów. Problem polega na tym, że podobnie jak samych kurierów jest wielu, tak firm brokerskich działających na rynku też jest całkiem dużo. A każda z nich może mieć ustalone inne stawki i warunki z konkretnymi przewoźnikami. Najsensowniej jest w takim razie zebrać oferty różnych brokerów i je ze sobą porównać. Takie zestawienie wykonywane własnoręcznie byłoby niemal niemożliwe do osiągnięcia. Dlatego powstały porównywarki, takie jak Znajdź Kuriera. Za pomocą tej platformy szybko otrzymasz czytelny zbiór wielu firm kurierskich i brokerów. W tej sposób w ciągu kilku sekund znajdziesz ofertę na najtańsze paczki na rynku. 

Sprawdź wywiad na temat porównywarki kurierów

Jak porównać ceny paczek?

Dzięki porównywarce kurierów z łatwością znajdziesz najlepszą ofertę. W udostępnionym formularzu wpisz miejsce nadania paczki i jej odbioru; wagę i wymiary oraz ewentualnie dodatkowe opcje takie jak usługa ekspres. Po zatwierdzeniu otrzymasz wyniki ustawione od najtańszej do najdroższej oferty. W ten sposób w dosłownie kilka sekund dowiesz się, która firma lub broker może Ci zaoferować najkorzystniejsze warunki.  Najtańsze paczki na rynku można znaleźć tylko dzięki porównaniu ofert wielu brokerów. 

Aby jeszcze bardziej obniżyć koszty, możesz wykorzystać kody promocyjne lub rabaty czasowo udostępniane przez te firmy. Umiejętnie poszukując najlepszej oferty i wykorzystując okazjonalne zniżki, możesz naprawdę sporo zaoszczędzić na przesyłkach kurierskich. 

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich